Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó látom általában azok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó látom általában azok a nők vannak egyedül akiknek magasak az elvárásaik, akiknek alacsonyak ezek az elvárások, azok általában kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy ha egy átlagos vagy csinos nő szingli vagy esetleg hosszabb ideje szingli akkor általában az ilyen nagyon helyes sportos férfiakat szeretik akik magabiztosak, céljaik vannak intelligensek is.

Van pár szintén átlagos barátnőm akik foglaltak általában alacsonyak az elvárásaik tehát a férfi általában macis nem olyan helyes elhízott kopaszodó alacsony fizetéssel rendelkezik stb


febr. 24. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Kinek mi az igény. Nézzen ki rohadt jól, nem baj ha buta és kőbunkó,

Vagy külsőleg csak férjen bele egy tágabb intervallumba, emberileg legyen hozzáillő.

Férjem se egy hű de szépség (mondjuk nem is csúnya), de szinte minden téren összeiilünk. Ez ezerszer többet ér mint az hogy nézzen ki tökéletesen. Ráadásul én se vagyok egy miss universe, bár bányarém se.

febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ milyen szemszögből nézzük az elvárásokat. Mert mondjuk ha egy jól szituált nő csak a hasonló szituált férfival lép kapcsolatba az szerintem normális. Az már nem ha a kis virágárus Katikának a jóképű orvosokra fáj a foga és buta mint a tök.

Persze ha a nőnek egy hosszú lista van amit kipipál az sosem jó és végül egyedül marad, vagy mégiscsak talál rá precedenst, de mégse lesz boldog merthát célként tekintet rá és nem emberként.

Úgyhogy túl lehet esni a ló oldalára mindenféleképpen.

Egészséges, arany középutat kellene betartani.

Vagyis se alul se felül nem kéne válogatni.

febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
A lanyom epp kulfoldi egyetemre keszul. Egyedul. Elorehozott erettsegit tett. A korosztalyaba tartozo sracok mind nyamnyila, anyamasszony katonaja, erettsegnek, motivacionak nyoma nincs. Nyilvan nehez lesz olyan baratot talalnia, aki partiban van vele. Bargyu szovegekkel semmire sem mennek nala.
febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Sosem volt elhízott, csóró, nyomorék párom, de 190 centis, milliomos adonisz sem. Utóbbit nyilván olyan talál könnyen, aki tökéletes testű, közvetlen, hibátlan arcú vagy rohadt jól sminkel, stb. De olyat bőven találtam, aki az én elvárásaimnak megfelel, azaz nem elhízott, normális munkája van, értelmes, vicces, van haja, magabiztos, nem csak ilyen végletek vannak, amiket írtál.
febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyesseg es a macissag az rendkivul szubjektiv fogalom. Valszeg a csajnak nagyon tetszik a szerinted macis nem hekyes pasija. Na meg kapcsolatban jonnek idovel a plusz kilok. Lehet az elejen szalkasabb volt. Ne tudsz latni a masik szemevel.
febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Mivel kevés van a kívül-belül jó pasikból, ez így van.
febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem magas elvarasaim voltak (emberileg egy férfivel szemben). Sikerült part találnom, évek óta együtt vagyunk és örülök, hogy nem adtam le az igenyeimbol. Természetesen én is hozom azt a “szintet”, amire ő vágyott egy nőben.
febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez megint ilyen aggódásnak álcázott fenyegetés, hogy "lányok, lányok, ha nem elégedtek meg az elhízott rusnya közmunkással, egyedül maradtok!"
febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%

A közösségi média arra szoktatta a közepesen vagy átlag alatti lányokat, hogy hercegnőnek képzeljék magukat és ezzel fel is mentek a csillagos egekbe az igények.


Előbb vagy utóbb megtanulják, hogy hol a helyük.

Valaki 16, 18, 25, 30, 40 évesen vagy sosem.

febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
9, az igényeik felmentek a tieid mellé, pufi.
febr. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!