Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kínai lányokkal szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínai lányokkal szeretnék ismerkedni Budapesten, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Más kelet-ázsiai lány is megfelelő lenne, de messze belőlük van a legtöbb.

Úgy tudom eléggé zárt közösséget alkotnak, hogyan lehet bekerülni a köreikbe?

Húszas éveim elején járok, és hasonló korú lányt keresek, természetesen komoly kapcsolat céljából. Igaz lehet-e, hogy ez a korosztály, második generációsként már nyitottab a magyar srácokkal való ismerkedésre?



febr. 26. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez engem is érdekelne. :)
febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Raszistak nem szoktak keveredni europai feher sem fekete emberrel.
febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem sok esélyed.


De csak pár támpont:


- ők is felszínesek (nem lehetsz dagi)

- ők is pénzre mennek (lakás , autó )

- akik már huzamosabb ideje itt élnek azok alkalmazkodtak szexuálisan , azaz 13-16 cm farok nekik is kicsi, vagy legalábbis nem nagy szám.

febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Talán a 10. kerületben, vagy az egyetemi épületek közelében találhatsz párat.
febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
58%
Már bocsi de náluk 13cm az átlag! 16cm el már isten vagy
febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
El foglak keseriteni, de ismerek kínaiakat... nagyon jól és a pénzre mennek rendesen. A férfiaknak is az az első, a nők pedig úgy választanak párt, férjet, hogy vagyonos legyen Pár magyar anyagilag megcsonkított férjet is ismerek, még szültek is nekik. Pereskednek stb.. Teljesen más a termeszetuk, hidegek, céltudatosak. De ha ez a fétised, akkor állj be a sorba.
márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek kínaiakat és nem mind ilyenek. Van nyilván ilyen is, ahogy magyarok között is, de elég sokan élnek itt, nem lehet általánosítani.

Akik nagy családdal vannak zárkózottabbak lehetnek, de ez se törvényszerű. Én félvér vagyok, nem kínai, barátkozom akárkivel akivel időm engedi, de már nem 20-as vagyok.

márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi kapcsolatra simán találsz ilyen pl. Ázsia Centerben. A tartós kapcsolat vagy házasság már keményebb dió, jellemzően egymás között házasodnak, de az sem lehetetlen, ismerek olyan magyart akinek kínai felesége van.
márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
kinaiak rasszistak.. csak kinaiakkal mozognak es nincsennek europai baratjaik..
márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Annyira viszont nem rasszisták, hogy alkalmi szex kapcsolatot előszeretettel részesítenek európaiakkal. Házasodni viszont valóban ritkán szoktak velük.
márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!