Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Miből lehet észrevenni, ha egy férfi nem csak barátkozni akar egy nővel? 30-as nő vagyok, de ezt még mindig nem értem! Van egy munkatársam, akit egy éve ismerek, hetek óta messengeren is üzenget, mindig keresi a társaságomat, bizalmas kérdésekkel bombáz. Olyanokat kérdez, hogy "ugye engem szeretsz?" meg hogy mi a véleményem róla, mint pasiról. Nagyon közel jön hozzám mindig, amikor csak lehet hozzámér.

Erre ma megint messengeren dumálunk és megkérdezi, hogy szerintem ő bejön-e egy másik kolléganőnknek, mert őt annyira megkedvelte és van-e esélye szerintem. Totál lefagytam. :D Azzal a másik kolléganővel amúgy privátban nem dumál, épp csak párszor futottak össze a munkahelyen és a csaj totál passzív vele.

Tehát segítsetek, mi a bánat a bztos jele akkor annak, hogy érdeklek egy pasit úgy, mint nő??? Nem vagyok csúnya amúgy.



febr. 27. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Pl elhiv randira egyutt buliztok bandáztok egyutt jàrtok bemutat mindenkinek közös életetek lesz együtt lógtok hazavisz érted megy bevisz meloba


Munkán kivul is akar.

Amig csak munkahelyen van veled addig nem vagy több egy kollegánál a szemében.

febr. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozott, szórakozott veled. Időtöltés. És most képbe jött valaki, aki érdekli mint nő.
febr. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es, ez a fura, hogy mindig tervezgette, hogy majd elmegyünk xy ènekes koncertjére, meg invitált egy pubba is múltkor. Mentünk együtt haza is. Nem értem. De eleve azt nem értem, hogy pont tőlem kér tanácsot. Én ilyet sose csinálnék, hogy flörtölgetek egy pasival hetekig, aztán megkérdezem, hogy egy másik pasinak szerinte tetszem-e. Egy olyannak, akit nem is ismerek kb. Rendkívül fura.
febr. 27. 05:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem komoly. Te se vedd komolyan.
febr. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt olyanok csinálják, akiknek mentális problémáik vannak. Az is lehet, hogy féltékennyé akar tenni, de lehet csak szimplán fájdalmat akar okozni. A helyedben magasról letojnám. Hidd el, ha összejönnétek ugyan ezt játszaná el, miközben megcsal...
febr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vaaagy csak egyszerűen nem mer veled flörtölni vagy akármit is komolyabban kezdeményezni. Érdekled ez tény de ennyiből nem tudni hogy komolyabban érdekled e és csak féltékennyé akar tenni vagy tényleg csak barátnak tekint. Ez így sajnos kevés.
febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os, pár évvel idősebb vagyok nála. Plusz ezer éve a cégnél vagyok. Simán lehet, hogy emiatt kvázi érdekből került hozzám közel, mert mindent tudok és mindenkivel jóban vagyok. Egy teljesen átlagos pasi amúgy, nem az van, hogy elkábított az adonisz. :D Kicsit pocakos, alacsony, kopasz, külsőre nem az esetem, de emberileg nagyon.

Na mindegy, lyukra futottam, van ez így. :)

febr. 27. 08:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Egótunningol általad! Ennyi.
febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést, mintha csak én írtam volna ki. Szóról szóra, nagyon durva. :D

Idősebb vagyok nála, (ő még tényleg fiatal, elég nagy akadály ez a korkülönbség köztünk), de állandó fizikai kontaktus, flörtök hónapok óta.. a s*ggembe van szinte 1 éve állandóan.

Most hetek óta minden találkozásnál minimum 1 csók(nem tudom én sem hova tenni, de ő csinálja, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne).

Tényleg jóban vagyunk, erre újabban megbeszéli velem a csajozós dolgait is.

Érthetetlen nekem is.

febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!