Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sokat beszélgetünk akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat beszélgetünk akkor barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal 3szor közben és most is írogat minden nap az elején úgy volt,hogy barátok vagyunk,de azóta eltelt pár hónap és minden nap töbször meg kérdezi,hogy vagyok szoktunk buliba járni biciglizni akar valamit a csaj szerintetek a barátságon kívül ha ennyire érdeklem?
dec. 4. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar többet, barátnak tart.
dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de arra is nagy az esély, hogy nem.


Én is érdeklődöm az ellenkező nemű haverom dolgai felől, de nem akarok tőle semmi "olyant", szimplán barát.


(Jövőre házasodom, tehát igen, biztos hogy nem :D)

dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak havernak tart. A kukid nem érdekli.
dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El kell zavarni. Nőkkel baratkozzanak a nyomik. Ha van egy cseppnyi onbecsulesed akkor nem hagyod hogy palimadar baratnak nezzen. Allitsd valasztas ele. Oszinten mond meg neki hogy rohadtul megdugnad lefekudnel vele hogy erre mit lep. Ha benne van, siker, ha nincs, akkor legalabb tudod hogy amugy egy papucsnak tart akivel eluti az idejet csak. De legalabb megszabadulsz ettol a tanacstalansag egyhelyben toporgastol es kitudsz lepni e megalazo szerepbol
dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is meg szoktam hasonlókat kérdezni azoktól akikre barátként tekintek.

Szerintem ha többet szeretne arra egyértelműbb jelek lennének.

dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!