Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom, h ez akkor kuka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, h ez akkor kuka?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy lánnyal mostanában, minden rendben haladt eddig. A legutóbbi randi után mondta, h szeretne mèg talizni, de azóta a randi ötletekkel kapcsolatos üzeneteimet ignorálja. Mindenre válaszol csak ezekre nem, sokkal kevesebbet és ritkábban ír, és most már 2 napja az üzeneteimet se olvassa el. Pedig megbeszéltük ha úgy érzi nem szeretne velem semmit, mondja meg, elfogadom és elköszönünk. Erre kapom ezt. Szerintetek hagyjam és lépjek tovább? Mert szerintem kukázva lettem.
febr. 29. 06:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megerősítettetek abban, h sikerült egy gerinctelen emberrel összefutnom. Remélem egyszer ő is megtapasztalja ezt.
febr. 29. 14:33
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de az a helyzet amit a többiek is írnak. Megpróbálom levezetni neked hogy az én értelmezésem szerint mi történt, és mi mit jelentett valójában. Talán a jövőben kevésbé lesz fájdalmas ezáltal ez a folyamat számodra is, ha időben felismered a jeleit. Mert ez a fajta hazug hitegetés és félrevezetés, ez valóban nagyon rossz és romboló érzés tud lenni.


Szóval én úgy sejtem a legutóbbi randin már érezte hogy ti nem egymást keresitek (vagy kevésbé szebben mondva, hogy neki tőled sokkal jobb járna), csak erről téged természetesen elfelejtett tájékoztatni. Azt mondta szeretne még talizni, de ez igazából hazugság volt. Manapság az a trend sokaknál, hogy teljesen jogosnak tartják a férfiaknak hazudni ilyen esetben is, mert a férfit alapból bántalmazó ösztönállatként kezelik, hogy te ott egyből agresszívan nekitámadtál volna az elutasítás hatására, és hogy csakis ezért nem lehetett veled őszinte ebben sem... Ez sajnos nem én találom ki, itt a gyk-n is nagyon sokan fejtegették nők ugyanezt ugyanígy. Trend lett belőle mostanra sajnos...


Aztán a randiüzenetek ignorálása, igen ez már valóban jel volt "ahol venned kellett volna a lapot" sőt feltételezem mivel ő nem válaszolt te meg nem találtad ki magadtól, még dühös és feszült is volt tőle titokban hogy te mit képzelsz hogy ilyen randi üzenetekkel mered őt zaklatni. Sok esetben az egyenes és őszinte kommunikációt is elvárni csak ábránd.


A kevesebbet és ritkábban ír, az minden esetben jel! Hiába él kifogásokkal hogy ezért meg azért, aki oda van érted az keres, ahogy korábban is tette. Ergó ez szép lassú sunyi leépítés, mert ennyi gerinc se volt benne hogy közölje hogy figyelj nem egymást keresitek. Ehelyett ment ez a fajta reménykeltő hülyítés. Ezt a kört szerintem spórold meg magadnak legközelebb érzelmileg, mert talán ez a legrosszabb része. És ennek lett a végkifejlettje, hogy már az üzijeidet se olvassa. Megvan az utódod rég, valószínű az utolsó randi idejében, elötte vagy közvetlen utána már meglehetett, de legkésőbb amikor elkezdtek ritkulni az üzenetek.


"Pedig megbeszéltük ha úgy érzi nem szeretne velem semmit, mondja meg, elfogadom és elköszönünk. "


:D Bocs nem rajtad nevetek, de hányszor és hányszor próbáltam így...

:D Szerintem jobban jársz, ha az ösztöneidre hallgatsz, mert még ha úgymond az őszinteség jegyében az esetleges kérdésedre az üzenetek csökkenésnél ki is jelentett volna válaszul hogy semmi nem változott és te érzed rosszúl, akkor is csak magadat szivatnád és áltatnád ezzel a hazugsággal, hogy elhiszed neki. A jeleket kell figyelni, az emberek simán hazudnak, a tetteik már kevésbé.

febr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm, h ennyi időt szántál a dologra. 🙂

Azóta szimplán elküldtem a csába mert jól esett 😀 és nem foglalkozom vele, ismerkedek tovább, szerencsére egyetlen kellemetlen napig okozott csak gondot, hamar túlugrottam a dolgon. 🙂

márc. 1. 06:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!