Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti mit tartotok nevetsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit tartotok nevetséges vagy szánalmas, esetleg nagyon eltúlzott elvárásnak a társat kereső nőtársaitoknál?

Figyelt kérdés

Vagy aminél azt gondoltátok "na ő egyedül szárad meg".


Akár társkeresőkön, akár élőben.



febr. 29. 18:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

Nő vagyok, és azzal kezdeném, hogy egyetlen nőre sem gondolok úgy, hogy "egyedül szárad meg", mivel ez a férfiak félelme, és az ő projekciójuk. A nők nem rettegnek az egyedülléttől, és az összes szingli barátnőm jól érzi magát és teljes életet élnek.


Van egy barátnőm, aki 5 éve szingli, és elég magas elvárásai vannak mind kinézetre, mind intellektusra és anyagiakra. Hozzáteszem, nem gondolom, hogy túlzó elvárások ezek, mivel egy jogász nőről beszélünk, saját lakással, jó munkával, autóval, hobbikkal, normális baráti körrel stb. Nem gondolom, hogy bármi olyat elvárna, amit ő ne vinne a kapcsolatba. Inkább azt gondolom, hogy a viselkedése kicsit offolhatja, mivel annyira karrier-fókuszú, hogy sok férfi nem a nőt, hanem a versenytársat látja benne.


Ha egyedül marad, akkor is teljes életet fog élni, most is teljes életet él. Ha úgy érzi nagyon szeretne egy kapcsolatot, majd magába néz és ha úgy van, változtat. Az is lehet, megtalálja a nála is jóval sikeresebb emberét, nincs kizárva.


Én nem fogok neked rosszat írni a nőtársaimról, mivel nem tudnék. Inkább azt látom, soknak pont hogy nem elég magas az elvárása, hanem a minimummal is beérik.

febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%
Nekem több pasi elküldte már a csevegését, hogy miket beszélt ezzel-azzal, hát ledöbbentem. Szerintem be csodálkozzanak a nőtársaim ha nincs normális pasijuk!
febr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%

"Én nem fogok neked rosszat írni a nőtársaimról, mivel nem tudnék"


Ha jól értem, ezek egy feminista gondolatai, igaz?

A nőkről nem tudsz rosszakat mondani, de a férfiakról igen?

febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan le leszek pontozva, de én azt nem értem és mielőtt félreérthető lenne nem tartom szánalmasnak inkább szomorúnak, hogy olyan nők várnak el szerelmet, törődést akik magukat se szeretik. Képesek kapcsolatból kapcsolatba ugrálni, szexkapcsolatban részt venni úgy, hogy a másik feltörli velük még a WC-kagylót is (lehet szó szerint is néhol sajnos), vagy ők teszik tönkre a másikat lelkileg. Én azt tartom hogyha valaki nincs magával megbékélve akkor ne mástól várja a csodát, hogy maj általa megnyugszik, mert nem fog semmilyen körülmények között. Természetesen ez férfiakra is érvényes ugyanúgy.
febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
26%

Én azt nem értem, amikor összejönnek, aztán szakítanak, aztán megint összejönnek és megint szakítanak, aztán meg sírnak, hogy megint megcsalt, bunkó volt, megvert stb, stb, stb.

Miért kell újra felmelegíteni, ami már egyszer valamiért nem működött? :O

febr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
6%

Amúgy a félreértések elkerülése végett:

A #3-as kommentem nem provokáció, hanem őszinte érdeklődés.

Soha nem találkoztam még olyan nővel, aki ne tudna rosszat mondani a nőkről.

De lám, itt egy ilyen. Szóval érdekel, hogy a férfiakról hogyan gondolkodik egy ilyen nő.

Várom tehát az #1-es válaszát.

febr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
"A nőkről nem tudsz rosszakat mondani, de a férfiakról igen?" - mégis hogy jönnek ide a férfiak? A nőkről szól a kérdés, és nőket is kérdeztek kizárólag! Mi ez az érvelési hiba, hogy a "nőkről nem tud, de bezzeg a férfiakról biztos". Senki nem állított ilyet, hol láttad te ezt?
febr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%

Én meg azt nem tudom felfogni amikor tényleg olyan nők ácsingóznak a ferfiakért, akiket még egymás nemiszervével se dugnának meg.

Az sem világos sehogyse, hogy a jómódú, nagyon "értelmes" nők miért hiszik azt, hogy minden a pénz, valamint azt, hogy a diplomával nem rendelkező férfiak úgy ahogy vannak csakis buta, céltalan meg mit tudom én milyen negatív emberek lehetnek úgy, hogy nem is ismerik őket.

Továbbá számomra az is érthetetlen amikor arról írnak itt, vagy beszélnek előttem, hogy minden férfi semmirekellő köcsög és inkább az életüket nélkülük élik le miközben ők jöttek össze olyan férfiakkal és többségben semmit se tanulnak az esetekből, mert ismét olyan köcsögök mellett kötnek ki.

Komolyan nem értem hogyan lehet így, hasonlóan gondolkodni.

A "legjobb" amikor szerető pozícióban vannak, vagy szexpartnerként és akkor is a férfiakat hibáztatják, de ők vannak velük együtt.

Rendesen néha szégyellem magam helyettük.

febr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

#7


Nem érvelési hiba, csak egy kérdés. Figyelembe véve ugyanis, hogy (még) nem találkoztam olyan emberrel, akinek ne lenne negatív kritikája sem a nőkről, sem a férfiakról.

De, természetesen mondhatja azt is az #1-es, hogy sem a férfiakról, sem a nőkről nem tud rosszat mondani.

febr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

Semmit sem tartok szánalmasnak, kivéve amikor valaki veri magát, hogy nem jönnek össze vele.

Felőlem bármilyen elvárása lehet egy nőnek, nem fogom szánalmasnak találni.

Mondhatja azt, hogy neki az kell hogy egy férfi hetente keressen 1milliót,es legyen jó teste, tökéletes arca, és max azt mondom rá, hogy "sok sikert👍" de abban a percben hogy elkezd nyígni, hogy "jaaaj hát milyen POFÁTLANSÁG hogy az aki nekem kell, annak én nem kellek!! sérti az EMBERI JOGAIMAT hogy nem dughatok azzal, kivel akarok!" na az már nevetséges.

febr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!