Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még itt normális kapcsolatot kereső nők?

Figyelt kérdés
Érdeklne hogy hol lehet a mai világban normális kapcsolatot kereső nőt találni.43 éves Veszprém megyei férfi vagyok,van munkám,sportolok,nincsen káros szenvedélyem,de társkeresőkön semmi eredmény. Semmi extra elvárásom nincsen,max az hogy a párom ne legyen molett. Nem tudom mi lett a mai világban,a jót nem becsülik meg a nők azt tapasztalom.

#komoly# #randi#
febr. 24. 07:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Vagy csak te gondolod magadról hogy jó vagy...
febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A nem moletteknek a jelek szerint nem te vagy az ideálja. 🤷‍♀️
febr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Ideje molikkal randizgatni
febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

40 felett biztos ezt tartják túlzó elvárásnak, hogy a nő ne legyen molett. Tudod a hormonok.....


Biztosan vannak, csak türelmesnek kell lenni.

febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Jah persze, semmi elvárás, aztán kiderül hogy te a felét sem hozod a nők felé támasztott elvárásaidnak. Hány meg hány ilyen pasival taliztam már. Ezért vagy te egyedül, semmi másért.
febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Én megbecsülöm a jót pont azért van párom. Biztos vannak nálad jobbak azért nem kellesz senkinek.
febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nincs veled gond, tényleg fura lett a világ, az elérhetetlen kell, meg a nagyon látványos.

Járj többet társaságba, előbb-utóbb megtalálod a hozzád illőt.

febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
54%

Nem gondolom, hogy így kellene beszélni másokkal.. mi ez a megnyilvánulás, hogy “vannak nálad jobbak azért nem kellesz senkinek.” Ezzel szerinted mit okozhatsz egy másik embernek? Bár kétlem, hogy te megvagy elégedve önmagaddal, mert akkor megsem próbálnál lehúzni másokat.


Biztosan vannak! De nem könnyű az ismerkedés… Ne is ez legyen a “fő” célja az életednek, előbb próbáld meg egyedül is egy egésznek érezni magad, egyedül is boldognak lenni. És az márcsak egy + lenne az életedben. Remélem megtalálod a számításaid!

febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Egyszer itt feszegettem a témát, hogy a nők árulják mar el,hogy mégis mit jelent nekik,a normális, rendes pasi, mert a tarskeresőkön szinte mindig ezt olvasni, hogy ilyent keresnek.A végén kibújt a szög a zsákból, hogy a nőknél ez elsősorban jóképűt jelent, így hiába is írsz bármit a bemutatkozáshoz, ha nem jó a fotód,akkor húznak is balra.
febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Hogyha neten nincs sikered, akkor előnytelen képeket készítettél és/vagy a külső nem az erősséged.


Kérj meg egy profi fotóst, hogy készítsen rólad előnyös képeket, előtte menj el fodrászhoz, kozmetikus hoz és ha szukseges kérj öltözködéshez tanácsot.

febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!