Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ti mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ti mit csinálnátok ha barátnőtöknek nagyon kicsi lenne a melle?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta nem voltam nővel és mi barátnőm sem volt legalább 8 éve próbálkoztam próbálkoztam de nem jött össze eddig normális lány ok párkapcsolat os két hónapja megismerkedtem egy viszonylag széparcú vékony lánnyal de sajnos nagyon kicsi a mellei ilyen A melltartó méretű nagyon szimpatikus nagyon szeretem ezt a lányt, de egyszerűen nem izgatnak ezek a kis mellek, az is jobb nekem ha a picit duci, el van hízva, de legalább nagy mellei lennének amiket úgy lehetne nyomogatni , miért szúr kivel így az élet
márc. 1. 15:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Hát te egy baromi önző ember vagy hallod. Szakíts szegény lánnyal...
márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
33%
Koptasd le, ne állj le olyanokkal akik nem ütik meg a mércét.
márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

A helyedben nem jönnék vele össze, szerintem te láthatóan kifejeznéd a nem tetszésed olyanért, amiről nem tehet, és feleslegesen lenne szarabb az élete.

Én barátnőmnek is kicsi a melle, és boldog vele az életem, de nyilván neked elsődleges a csöcs, ezért sosem fogod ezt az örömöt megtapasztalni, ami nem a testi dolgoktól való. :)

márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Szakíts vele. Mindenkinek más a vonzó nem egymást keresitek.
márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Sosem ertettem ezeket a kulsosegeket. Ezek egy ejszakas kalandnal fontos szempontok lehetnek, de ha mar ismerkedsz egy lannyal, aki egyebkent minden szempontbol tokeletes szamodra, nehogy mar az tantoritson el, hogy kicsi a melle.

Mikor megismertem a parom, 10 kiloval konnyebb volt. Igen, latszik a sulyfelesleg, de egyszeruen annyira szeretem, hogy meg ennek ellenere is kivanom.

Szoval ez egy berogzult pasi gondoskodasmod lehet, es ha ennyire nem tudsz felul kerekedni rajta, akkor meg most hagyd szegeny lanyt, hogy ne elje bele magat a kapcsolatotokba.

márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Olyan nővel létesíts kapcsolatot, akit vonzónak látsz!
márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy szereted, csak kínodban jöttél vele össze. Innentől teljesen hiteltelen a picsogás, hogy mindegy, ki, csak legyen végre valaki! Én úúúgy megbecsülném, mert én oooolyan kedvesrendesjófiú vagyok! Pfejj, de undorító vagy! Közöld vele, hogy rajta nincs mit nyomogatni, ne rabold a drága idejét.
márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele és keress nagymellű nőt, ennyi.
márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%
A kismellűeket mindenki lecseréli ha lesz alkalma.
márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
Semmit, nekem semmi gondom nincs a kis mellű lányokkal. Még talán jobban be is jönnek.
márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!