Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakoriak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az olyan emancipált feminista nők akiknek az az elvük hogy felesbe fizessenek a randin?

Figyelt kérdés
Feminin pasiként valahogy jó érzés hogy nem nekem kell az ő fogyasztását fizetnem hanem korrektül mindenki a magáét ugyanis ő is dolgozhat, nő is lehet vezérigazgató, férfi is lehet vezérigazgató stb..
márc. 1. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És melyikőtök a vezérigazgató?
márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annak a híve vagyok hogyha randira hív a férfi akkor állja. A második randin lehet felezni, a harmadikat állom én. De az elsőt neki kéne, mert én biztosan nem hívom randira őt.
márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ehhez nem kell semmiféle izmust követni, elég ha normális embernek neveltek a szüleid vagy te magadtól azzá cseperedtél.
márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem fizet a nő - aranyásó

Ha fizet -libsi feminista


Randizz pasikkal, úgyis feminim vagy.

márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Felajánlom a külön számlát (a felezés hülyeség. Vagy legyen egybe, vagy fizesse mindenki a sajátját). Csak akkor ragaszkodom hozzá, ha nem akarok folytatást. A következő randin meg én fizetek.


Kapcsolatban nagyjából azonos arányban adunk bele a közös kasszába, de bizonyos szempontból megmaradtak a nemi szerepek (inkább viseljedés szinten pl első randis szokások), de ugyanannyit adunk bele és ugyanannyit várhatunk el. De előbb utóbb kialakul ki miben jobb, miben tud többet adni. Ez nem feltétlenül nemi alapon.

márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Első randin fizessen az, aki randira hívott. Utána már teljesen OK, ha mindenki a saját részét fizeti.
márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Én sima barátokkal sem szeretem a felezést, egyzser én fizetek egyszer más..
márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki elhívta a másikat, az fizet. Ennyi.
márc. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!