Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy a feministák szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a feministák szeretnek mindenen megsértődni? És hogy sokszor szándékosan keresik az alkalmat a vitatkozásra?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom azt a tanácsot adta nekem, hogy kerüljem el a feminista nőket. Sőt ismerkedéskor is ha kiderül hogy valaki feminista, akkor azt kezeljem súlyos red flagként. Ugyanis rengeteg felesleges vita, sértődés, önérzeteskedés lesz később, és hogy készüljek nekem férfiként sose lehet majd igazam, mindenért engem fog hibáztatni férfiként, azért is amit ő követett el nőként ellenem.

És akkor nem is olyan régen megismertem egy feminista nőt. Egyelőre nem tudom mit higgyek vagy gondoljak, nem szeretnék senkit kukázni azért hogy miben hisz. De tényleg ennyire problémás lenne velük a későbbiekben az ismerkedés, esetleg a kapcsolat?



nov. 16. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne random emberek tanácsaira halgass. A feminista is kb szitokszó lett, de sokan csak a cringe videókból ismerik. Pedig ez nem arról szól, hogy b@szatlan lila hajú nők üvöltözve szidják a férfiakat.
nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hallgass a barátodra, és a biztonság kedvéért minden nőt kerülj el.
nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/151 anonim ***** válasza:
78%

Feminizmus=egyenlő jog és tagjai férfiak is!


A haverod vagy ki egy idióta, vagy egy köcsög akinek a nő/nők nem hagyta/hagyták magát/magukat.



Már nem a 19.században élünk itt EU/USA-ban (főleg), hogy a férfi megtehet a nőkkel bármit.

(Kivétel sajnos a fejlődő országok.)

Demokrácia van, a (túlzottan) konzervatív férfihez nem illik liberális nő és fordítva.


A feminista nő, ha tényleg az egyenrangú partnerként kezel bárkit és elvárja tőled ugyanazt.

nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/151 A kérdező kommentje:
Mi ez az undokság 2-es? Miért kéne nekem minden nőt elkerülnöm? Van csomó cuki és kedves, normális nő is. Egyáltalán nem alapvető, hogy vita vagy feszültség kell legyen egy kapcsolatban. És látod én se hittem el maradéktalanul a barátom tanácsát, hiszen engem igenis érdekel ez a nő, annak ellenére is hogy megtudtam hogy feminista. De meg akarom ismerni az árnyoldalát is, és inkább itt és most, mint hogy majd tőle érjen bántódás engem.
nov. 16. 13:37
 5/151 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező mi lett volna hogyha utána olvasnál a fogalomnak?
nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/151 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, és az alapján amit eddig láttam, én sem értem a barátomat, hogy mi félnivaló van ettől. Én is az egyenlőségre törekszem, én is intelligens vagyok és modern eszmékben hiszek. De valamiért a barátom beültette a bogarat a fülembe, mert ő meg elég jól érti a nők nyelvét, már tinikora óta. És most lett bennem egy fura ellentmondás. Jobb szeretném az itteniek véleményét is hallani, de azért olvastam is már a témában azóta.
nov. 16. 13:41
 7/151 anonim ***** válasza:
63%
Az itteni incelek ilyenek, mint amiket leírsz, provokatívak, mindig mindenért a másik nem a hibás.
nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/151 anonim ***** válasza:
85%

Az nem jelent semmit, hogy tini kora óta volt része nőkbe belebotlani. Volt hosszú párkapcsolata, házas már egy ideje, panaszkodik neked, vagy boldog? Az számít inkább.


Ha észreveszed, hogy a nő túlzásba esik akkor lekoptatod azt jól van. Viszont ha igazán feminista és te is eléggé érett vagy egy komoly párkapcsolathoz akkor nem kéne feszültségben élni inkább, mint se.

nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/151 A kérdező kommentje:
Igen őket már ismerem. Nőként én se kezdenék soha incellel, ez világos és tiszta sor. De nem értem nekem férfiként miért kellene tartanom a feministáktól, hogy ez miért lehet barátomnak mégis red flag?
nov. 16. 13:46
 10/151 anonim ***** válasza:
74%
Ha normális férfi vagy, egyáltalán nem kell tartanod a feministáktól.
nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!