Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb nőknek egyre fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nőknek egyre fontosabb a magasság?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy fiatal lányok még simán választanak egy 175 cms jóképű srácot egy 185cms átlagos helyett, de kb 25 felett már inkább kezd a magasság fontos lenni nekik.
márc. 2. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul vetted észre.
márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindez nem kortól függ. Barátnőmnek például én vagyok legalacsonyabb barátja.
márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő.
márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
176 cm vagyok, párom 175. Sose volt magas pasim pedig nyilván jobban mutatnék egy magas férfi mellett. Egyszerűen nem ez alapján ismerkedek, bár ennél alacsonyabb férfival nem jönnék össze. Nekem csak az számít hogy nálam ne legyen alacsonyabb (esetünkben ez az 1cm senkinek sem tűnt fel soha, amíg nem mondtuk észre se vette senki)
márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és szintén 4es vagyok, 25 éves vagyok pont
márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te valamit nagyon rosszul vettel eszre. Nem azert, mert nincs igenyuk, hanem mert pitianernek, nevetsegesnek tunik, hogy ez legyen akadaly.
márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem tökre konteo-nak hangzik. Semmiféle összefüggés nincs amúgy aközött, amit írtál. Alacsony vagy, kész. Nem nősz már nagyobbra, keress magadnak alacsony lányt, és fogadd el, hogy ha a nő nem akar nála alacsonyabbat.
márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

25 évesen pont, hogy az első amit megnéznek egy pasin.

Gimiben még lehet, hogy oké egy alacsony srác, ha más miatt érdekes, harminc felett megint elkezdenek számítani olyan dolgok is, ami nem a külső, de huszonévesen az az elsődleges szűrési feltétel.

márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj kezeltesd a fejedet. Nem a magasságod miatt nincs nőd!
márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A magasság minden csajnak fontos.
márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!