Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 évesen még soha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen még soha nem volt senkije? Miért?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom 22 éves és még barátnője sem volt nem, hogy még együttléte. Látszódik rajta, hogy elég komoly lenyomata van ennek a személyiségére. Konkrétan az én hátamon próbál meg felkapaszkodni, ha én felszedek egy csajt gruppenről meg ilyenekről beszél.

16 éve legjobb spanok vagyunk, de eddig nem viselkedett olyan gázul, mostanság egyre jobban. Hülyeségeket beszél, látszik rajta, hogy kezd befordulni. Mit lehetne tenni ebben az esetben? A csajozásai is nagyon gázok, egyszerűen olyan mint ha nem akarná megérteni a lényeget, meg mindig rágörcsöl.



márc. 2. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Pszichológus.
márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A te legjobb spanod 16 éve. Ha te sem tudod, mi honnan tudjuk?
márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

"22 évesen még soha nem volt senkije? Miért?"


Azért, mert a nőknek elképesztően magasak az elvárásai és brutális módon válogatnak.

márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak téged érdekel szerintem. Én csak azért írok, mert egy jó pszichológust ajánlottam volna neki, de már írták, úgyhogy mindegy.
márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"22 évesen még soha nem volt senkije? Miért?"



"A csajozásai is nagyon gázok, egyszerűen olyan mint ha nem akarná megérteni a lényeget, meg mindig rágörcsöl."

márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3


A leírtak alapján az ismerőse nem százas, egyszerűen egy agybeteg gyökér.

Miért is ismerkednének vele a nők?

Itt már nem az elvárásokról van szó, az ismerősének komoly bajok vannak fejben. Miért jönnének össze a nők akárkivel? Jöjjenek össze minden jöttment, agyilag zokni emberekkel?

márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

"eddig nem viselkedett olyan gázul, mostanság egyre jobban. Hülyeségeket beszél, látszik rajta, hogy kezd befordulni"


Mivel a nőknek elképesztően magasak az elvárásai és brutális módon válogatnak, nem kellett eddig senkinek a srác. EZ AZ OKA ANNAK, hogy mentálisan/lelkileg kezd rossz irányba megváltozni.

márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológia természetű problémák vannak vele, ne itt kérjetek segítséget!

Szakorvost keressetek!

márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Ha genetikailag ronda a srác, akkor próbáld meg vele elfogadtatni a helyzetét és tereld inkább a munka, hobbik irányába, mint a csajozás. A problémája nem pszichológiai eredetű. A problémája az, hogy nem kap csajt, nagy valószínűséggel mert genetikailag ronda.


A rokkant emberen se tud segíteni semmilyen pszichológus, mert a problémája nem lelki hanem testi eredetű. Az a gondja, hogy nincsen lába.

márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Esetleg még elmehet prostihoz, de már sajnos válogatnak ők is, tehát valszeg nem fogja bármelyik bevállalni. Minden attól függ, hogyan néz ki a srác.
márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!