Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, számotokra alkalmatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra alkalmatlan egy olyan fiú barátnak akinek 23 évesen sem volt senkije?

Figyelt kérdés

16 éves korom óta érzem azt hogy kevés vagyok a lányokhoz. Most vagyok abban a korban nagyjából amikor el kéne kezdeni egy lánnyal önállóan élni, de nem tudom magam abba a helyzetbe képelni. Pedig nagyon jó dolog lehet. Lemaradva érzem magam hogy még senkim nem volt, de már ideje lenne külön élnem egy lánnyal.

Összejönnétek egy ilyen fiúval?


(elkezdtem járni pszichológushoz, hátha tud segíteni)


2020. aug. 2. 00:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Sokan annak fognak tartani. Ez tény. Erre jobb, ha felkészülsz. Nekem sincs sok tapasztalatom.


F

2020. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Ne aggódj nem vagy lemaradva ne másokhoz hasonlítsd magad csupán önmagadhoz és ne idegeskedj ilyesmiken nyilvánvaló hogy nem az együtt élés az aktuális ebben a szituációban főleg úgy hogy egyelőre nincs másik fél, de ezzel csak azt szeretném mondani hogy lépésenként haladja járni se tudtunk egyből. Egy párkapcsolatban ez nem okozhat problémát ne szorongj miatta . És biztos vagy a nemi identitasodban ? (Nem fakadhat innen ez a bizonytalanság érzed?) Legyél magadhoz elfogadóbb.
2020. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
1-es szer
2020. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
igen.
2020. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Látom az alszent nőnek faj az igazság. Jot irt az első engem is iteltek el ezért.
2020. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Manapság a fiatalok 16,5 évesen veszitik el a szüzességüket, szóval tény, hogy hátrány. Egy veled egykorú csajnak biztos volt már 2-3 kapcsolatba, plusz a kavargatások a bulikban. Van persze olyan, aki bukik a kezdőkre, de a többségnél ezt kitártnak tartom.


De - és ez a fontos! - a nők a személyiséget nézik. Ha rendben van az önbizalmad, humoros vagy, vannak terveid, stb. simán találhatsz nőt. A másik meg az, hogy nem kell mindent elmondani, főleg az elején.

2020. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

22 évesen ugyan így érzem én is,igaz azt hogy még együtt éljünk nekem még korai lenne.

Én inkább egy nővel szeretnék össze jönni ők már azért tudják körülbelü mit akarnak?

Vannak terveik stb..

Én is el akartam menni dokihoz de aztán nem mentem,most egy idelye egyre jobban vagyok és csak annyit csináltam hogy el döntöttem magamban hogy le zárom a régi életemet és végre új életet kezdek, mit ne mondjak eddig jól haladok,mostmár nem izgulok ha meg kell szólítani egy lányt-nőt, vannak céljaim és vidám vagyok,komolyan mondtam aki azt mondja hogy minden fejben dől el az igazat beszél, tarts ki és ne add fel,próbálj meg minél több emberrel beszélni sok sikert.

2020. aug. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell ezt reklámozni és nem lesz baj.
2020. aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Anyagilag légy rendbe azt szeretik a nők.
2020. aug. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Simán lehet a barátom. Csak a párom ne legyen
2020. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!