Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vett meg mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vett meg mindenki hogy 32 éves szingli nő létemre rengeteg időt energiát, időt ölök a randizásba?

Figyelt kérdés

Nem akarok egyedül megvénülni, sőt más nők gyerekeit sem akarok nevelni.


Felfogom hogy a szerelem nem jön magától mint egy romantikus vígjátékban, ezért fent vagyok 4 randi appon is amiből 3-on előfizetésem is van, és a munka és az edzés mellett minden időmet, energiámat a randizásban ölöm.


Szerintem az a nevetséges amikor a korombeli nők még mindig azt mondják hogy "jaj csak lazán nem kell ezt görcsösen csinálni." Persze, 25 alatti lányoknál esetleg ez működhet akkor még nem is működött, de most már nem tennék fel mindent a szerencsére.


márc. 3. 08:03
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell senkit megvetni. Az utóbbi években másról sem olvasni, hogy a férfiaknak mennyire nehéz párt találni, vagy egyáltalán egy minimális szintre eljutni a nőkkel. Sokszor évekig tart mire egy összejön, úgyhogy szerintem jól teszed.
márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Engem az zavar a legjobban hogy idiótának néznek emiatt közben szerintem ez a legésszerűbb dolog amit egy korombeli nő tehet. Kit érdekel a karrier meg az utazgatás a barátnőkkel ha 35 fölött egyedül gyerek nélkül fogja eltölteni a maradék kb 40 + évét az ember?


Hip-hop elteleik az a 3 év és 35 felett már tényleg rettenetesen nehéz az egész dolog és jó eséllyel rettenetesen le kell adnia az igényeit az embernek hogy párt találjon.

márc. 3. 08:13
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem veti meg a társkeresőn levő 30-as nőket néhány szerencsétlen pömpölőcibáló magányos idiótán kívül, akinek az egyetlen szórakozása vasárnap reggel, hogy fiktív kérdéseket ír a gyakorira.
márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
71%

" Kit érdekel a karrier meg az utazgatás a barátnőkkel ha 35 fölött egyedül gyerek nélkül fogja eltölteni a maradék kb 40 + évét az ember?"


Te meg őket nézed le, közben nekik lesz pénzük, és élvezik a fiatalságukat.

márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
31%
Mert valószínűleg senki sem jó neked.
márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jobb lenne ha te és mások, mindenki a saját életével foglalkozna.


Ami számomra idegesítő, habár ez is csak ezen az oldalon olvashat...érdekes sehol senkitől nem hallom...hogy ha elmúltál 30 és egyedül vagy tuti selejtes vagy...

márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyi türelmed van meg időd, csináld. Én rá untam. De nekem nem is volt célom mindenáron kapcsolatban lenni csak azért, hogy ne legyek egyedül.
márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
90%
Sokan nem látnak ki a saját buborékukból, azért. Nekik összejött spontán, egy szerencsés véletlennek köszönhetően, szép fokozatosan alakult, ahogy a "nagykönyvben meg van írva". Nyilván mindenki erre vágyik. De akinek nincs ekkora mázlija? Teljesen igazad van, hogy teszel érte, én is hasonlóan csináltam, előfizetés is volt. Szintén kaptam a lenézést, hülyének nézést. Kiktől? Akiknek huszonéveik elején, de legkésőbb 27-28 évesen lazán sikerült. Én ebben az időszakban 31 és 32,5 között voltam. Végül feladtam, mert kiégtem, de azóta is megvan a véleményem az olyan okoskodókról, akik amúgy két szál szalmát nem tettek keresztbe az ügy érdekében. Úgy könnyű osztani az észt, hogy nem szabad erőltetni meg rágörcsölni...
márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem láttam arra példát, hogy ezért bárki megvetne valakit.
márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
0%
nem az a baj hogy ha elmultál 30 és épp nincs nőd,de előtte volt,ha 40 felé közeledve egy se volt,akkor elmebajos vagy
márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!