Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszas éveidben mennyi ideig voltál szingli?

Figyelt kérdés

Nekem az első kapcsolatom 20-21 éves koromig tartott. Azóta két komolyabb ismerkedésem volt, összesen 9 hónapig tartottak. A többi idő full magány. Lassan azt se tudom milyen érzés ha megölelnek

3 év telt el azóta



febr. 1. 15:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
26%

Eddig egyetlen egyszer voltam szerelmes, nyilván pont egy olyan lányba aki kiderült hogy mentális beteg, ezért csak 3 hónapig tartott de így is eléggé megviselte a mentális egészségemet.

Ezen kívül csak alkalmi dolgok voltak, szexkapcsolat, stb. Pedig nekem kb az egyetlen vágyam az életben hogy családot alapítsak a szerelmemmel. De már kezdem elveszteni a hitem hogy ez valaha összejöhet...

23F

febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%

Ha a szingliséget úgy érted, hogy még szex(kapcsolat) se, akkor majdnem 1,5 év, 24-25 éves koromban

N

febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

20-21 éves és 23-25 éves korom között.


30/N

febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
A húszas éveimben egész végig szingli voltam, mivel 19 évesen szakítottam a párommal, és azóta se lett új. Most 37 vagyok.
febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Én 2x 1,5 évet voltam egyedülálló a húszas éveimben.

Aztán a negyvenes éveimben ennél sokkal többet.

febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%
Én az első párommal vagyok együtt és remélem leszek is.
febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Kb egy évet.

20 körül voltam amikor az exem dobott, 21 évesen jöttem össze a mostani párommal, jelenleg 8 éve együtt.

febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
71%
8 év, de lehet hogy még több is lesz az. 😂
febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Sacc/kb 10 évig.
febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
2 hónappal a 23. születésnapom előtt maradtam egyedül. Onnantól végig. Se randizgatás, se alkalmi, semmi, teljes üresjárat. Nőként a legértékesebb éveim mentek a kukába.
febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!