Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és férfiak ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak ismerkedésnél nem keverik össze a közös értékrend és a közös érdeklődési kör fogalmakat?

Figyelt kérdés
Közös értékrend az mondhatjuk alapfeltétel a párkapcsolathoz, míg a közös érdeklődési kör nem az.

márc. 3. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miről hablatyolsz. A csajomnak jó segge van, szerintem összeillünk.
márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak átfedések. Ide tartozik minden olyan időtöltés, amit a párommal együtt szeretnék megosztani, átélni, pl. utazás, túrázás, wellness, színház, stb. Ha ezen kívül vannak olyan hobbijai, amiket nélkülem is tud űzni, az nem probléma, de a közös programok esetében fontos, hogy mindkettőnek jó legyen. Egyszer pl. ismerkedtem egy pasival, aki rendszeresen járt borkóstolókra, borestekre és nyilván nem egyedül. Abszolút nem láttam magam az ő világában, én nem szeretem a bort.
márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten kell, hogy legyen közös érdeklődési kör is, különben mi köt össze két teljesen különböző embert?

Tételezzük fel van két ember, mindkettőnek közös értékrendje mondjuk...betartani a tízparancsolatot, hogy nagyon ne ragozzam.


De az egyikőjük egy álmodozó festőművész, aki szereti járni a természetet, az elvont dolgokat, ezoterikus témákat, nem nagyon van kapcsolata a racionális dolgokkal, a paraktikummal.

Ezzel szemben a másik meg mondjuk egy matek-fizika szakos tanár, akit csak a racionalitás, a logika, a praktikum érdekel, meg a kézzel fogható dolgok.

Na most két ilyen embernek hol van közös metszete?

márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 3


szex?

márc. 3. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4: a szex önmagában nem tartja össze a párkapcsolatot, az csak szexkapcsolat.
márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Hát dehogynem! Elég gyakran sajnos! :(
márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 A szex alapból nagyon ritkán lehet jó olyannal, akivel 0 szellemi, lelki összhang van.

Ha jó is, azt is megunod rohadt gyorsan.A tartós párkapcsolat alapja sosem a szex, mert azt nagyon hamar meg lehet unni.Olyan esetben meg főleg, ha két nem túl szexközpontú emberről van szó.

márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 Én még sosem hallottam olyanról, hogy tartós együttélés, kapcsolat fenntartható lenne éveken keresztül, ahol csak a szex van rendben.Ott már van valami tartós érdek is.

Az ellenkezője viszont működik.

márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!