Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted a Magyar nok hany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a Magyar nok hany szazaleka valaszt part erdekbol es a penz miatt?

Figyelt kérdés

márc. 4. 09:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%
Én nem így választottam. A férjem csóró volt, egy váltás fehérneművel és egy nem dolgozó feleséggel, akitől éppen válni készült. Én sem voltam túl jól eleresztve, de nála azért sokkal jobban. Mondanom sem kell, hogy a szüleim nem voltak elragadtatva. Együtt építettük fel az életünket, soha nem bántam meg.
márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%

Persze itt minden nő most előadja h nem fontos pénzbmeg túl nagy hangsúlyt fektetnek rá a pasik.


Azonban ha egy másik kérdésnél előkerül az anyagiak témaköre egyből habzó szájjal visítják h nettó 700-800e csak alap és ha egy pasi nem keres ennyit akkor az szerintük életképtelen.

márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
65%
#12 Egy anonim fórumon pontosan meg tudod mondani, hogy ugyanaz a horda visít a magas fizuért, mint a "nem fontos a pénz" csapat :D
márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
61%

12

Még azt sem tudod, hogy nő vagy férfi válaszolt

márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos közel sem elég, meg lehet nézni hány gyerek születik mélyszegénységbe.
márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
26%

Minimális. Az nem “pénz és érdek”, ha valaki egy hasonló helyzetű férfit képzel el maga mellé, de még az sem, ha a férfi kicsivel jobban keres. Szarásig van a Facebook Dating diplomásokkal, mérnökökkel, gyakorlatilag minden harmadik férfi aki bejelöl, valamilyen mérnök (mivel profilból másolja az adatokat, nem hiszem, hogy olyan sok ember írná ki kamuból, hogy melyik egyetemet végezte, az inkább a suttyók szokása, hogy Harvard, Roxfort és az Élet iskolája stb., meg ránézésre is rendezett életűeknek tűnnek), úgyhogy ha használnám is ismerkedésre, nagy eséllyel találnék ott olyan srácot, akivel tökre passzolunk és véletlenül pont jól keres.

De soha nem jönnék össze olyannal, akivel nem érzem jól magamat, csak azért, mert legalább van pénze. Mivel gyereket sem akarok, így picit kevésbé szempont, de élvezni az életet szeretem, szóval akinek csak az életben maradásra futja, az sajnos nem ideális, sajnálom.

márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
43%
12, az, hogy egyformán keressünk, miért lenne "érdekkapcsolat"?
márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

12#


Pedig jól mondja. Sok hasonló kérdés van ahol a nők habzó szájjal mondjàk, hogy aki csak átlagot keres az ássa el magát és különben is, hogy akar családot alapítani ennyi pénzből???

márc. 4. 13:04
 19/32 anonim ***** válasza:
34%
De az nem jelenti azt, hogy ő nem keresi meg azt a pénzt.
márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
26%

Ehhez kell minimum egy 7/10es külső

Akinek ez megvan a 95 százaléka a pénzre megy

De a magyarok meg mindig nem olyan durvák mint az ukránok vagy oroszok

Azoknak aztán olyan erős a gyomra mint a bivaly

márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!