Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha alacsony keresetű, otthonél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony keresetű, otthonélő, átlagos testalkatú férfinál elítélendő, hogy "jó" nőt szeretne magának, akkor ugyanezekkel a tulajdonságokkal rendelkező nők esetében miért nem elítélendő ez az elvárás?

Figyelt kérdés
Elég erős kettős mérce van ebben az ügyben is.
márc. 5. 08:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
Elarulom neked a titkot. Azon mulik mennyire ertekes az adott ember. Te valoszinuleg annyit tudsz felmutatni, mint pozitiv tulajdonsag, hogy nem szarsz a szoba kozepere.
márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Miért, egy otthonélő, alacsony keresetű nő mitől értékes? :D


Nem tudom, miért kell ilyen ócska, alpári stílusban válaszolni egy normálisan feltett kérdésre.

márc. 5. 09:01
 3/43 anonim ***** válasza:
75%

Általában két dolog miatt szokták az ilyesmit elítélni.


1. "jó nőt" <-- Ez nem egy olyan dolog ami mély jellemre utalna az ilyen embernél, mert ez alapján felszínesnek tűnhet és az egy negatív tulajdonság.


2. Sok esetben ez ott fog végződni, hogy egy ilyen pasival nem fog párkapcsolatba bonyolódni egy "jó nő" és ennek következtében jön a vernyákolás, hogy jaj miért ilyen szívtelen gonosz nők vannak manapság és a férfiaknak csak és kizárólag a felső n %-hoz vonzódnak. Ami megint csak egy szánalmas dolog.

márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
3 - Mondjuk én 31 éves vagyok (valóban annyi), saját lakásom (vidéki városban), diplomám és jó állásom van. Kapcsolatban vagyok január óta. Ha most olyan szituban lennék, hogy egy olyan nővel ismerkednék, aki otthon él, keveset keres akkor valószínű offolnám. Mit tudna hozni az életembe amitől nekem jobb lenne? Szerintem semmit és ha ezt a véleményemet meghallják az itteni kommentelők, akkor én lennék a világ legszemetebb embere. Ha egy nő mondja ezt egy férfiról, az meg elfogadott meg minek adná a szintje alá. :'D Ez a kettős mérce.
márc. 5. 09:08
 5/43 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyik esetben sem elítélendő.

Viszont, ha kérdést írtál ki, akkor úgy érzem zavar téged ez a helyzet, nem? Akkor változtass rajta! Jobban fogod magad érezni és még a csaj is összejön :)

márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
83%

"Mit tudna hozni az életembe amitől nekem jobb lenne?"


Tehát neked attól lesz jobb életed a saját elmondásod szerint, ha a párkapcsolat révén anyagi javakra/előnyökre teszel szert?



Az már igazából teljesen mindegy, hogy a másiknak milyen a személyisége és az, hogy esetleg szeret-e. :D

márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
69%

Számomra mind2 ugyan olyan, de amúgy mindenki azt vár el amit akar...szíve joga. Aztán vagy lesz vagy nem.

Neked van nőd akk mi a bajod? Nem mindegy ki mit mond?

Amúgy a pasik többsége nyekeg itt napi szinten.

N 32

márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
85%

Mert ha egy nő jó pasit is szeretne, addig el van egyedül míg nem talál, normálisan ismerkedik, közben van élete, vannak barátai, munkája, hobbijai, stb. Nem a saját nyomora körül forog az élete, nem szidja véres szájjal a gonosz curvapecér férfiakat, meg az alfa,aranyásó csajokat, nem kiállt propagandát meg kettős mércét kizárólag interneten létező kifejezésekben, hanem a való életben él.


A társkaresésben is fontos neki, hogy a férfi szeresse, jól bánjon vele, legyen közós érdeklődésük stb.


Míg az inceleket ismerjük mindannyian.

márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

6 - A nőknek is mindegy a személyiség, ha otthon él a férfi vagy ha éppen nem keres legalább nettó 500e forintot. Lehetsz te akármilyen kedves, aranyos férfi, ha nincs pénz a zsebedben. :D


8 - Nem tudom, én férfiként is elvoltam közel másfél évet egyedül. Nem okozott különösebb gondot, hogy nem volt egy nőm aki számomra nem perfekt, hanem csak egy megalkuvás. :D

márc. 5. 09:38
 10/43 anonim ***** válasza:
71%
Én szívből leszarom, hogy ki mit akar. Az ő problémája. És azt is, hogy sikerül-e neki. Egy kapcsolat nem csak testből, pénzből meg anyagi javakból áll, legalábbis normáliséknál. Nemnormálisék nyafogása meg szintén leszarandó dolog. Oszd be.
márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!