Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi a szüleivel él 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi a szüleivel él 28 évesen, akkor összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
márc. 5. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
A nők nem jönnének össze vele, mert számukra gáz egy ilyen pasi, bezzeg a férfiak összejönnének egy ilyen nővel, mert a férfiak agya nincs elcseszve.
márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Persze, semmi gond nincs vele, ha komoly kapcsolat esetén a későbbiekben szeretné majd, hogy összeköltözzünk. Vagyis, ha azért él a szüleivel, mert csak barátnővel akar költözni, teljesen oké. Csak azért ne lépjen le otthonról senki, ha jó a kapcsolat a szülőkkel, hogy egyedül gubbasszon egy albérletben / lakásban.
márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem jönnék vele össze, nincs kedvem a családot kerülgetni meg jópofizni! Soha többet ilyen pasi!
márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Itt minden álszent azt fogja mondani, hogy persze, ez nem lenne akadály, stb, én 28 évesen még otthon laktam, azért, mert önerőre gyűjtöttem, ami össze is jött, végül 29 évesen megvettem a lakásom hitel segítségével, és szerintem legalább 15 nő offolt ki azért amiért még otthon laktam.


Furcsa mód miután már nem otthon éltem hirtelen nem ghostingoltak, amikor kiderült, hogy már nem otthon hanem külön élek, micsoda véletlen.


Persze elhiszem, hogy egy olyan nőt akit valóban neked szánt a sors, és tényleg normális azt nem zavarja, hogy otthon laksz, de az utadba kerülő lányok 99%-át ez zavarni fogja még akkor is ha ők szintén otthon laknak.

márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4 - Na mondjuk azt nem értem, hogy miért zavar egy olyan nőt ez a dolog aki szintén otthon lakik.
márc. 5. 13:50
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Engem zavarna, de én mar21 évesen elkoltoztem otthonról.
márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell mamahoteles férfi. Azért valamit érjenek már el az életben. Nem kell változtatni képtelen, ambíció nélküli vesztes.
márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Talán, de az együtt alvós randik 100%-a nálam történne, nem alszom senki gyerekszobájában anya mellett.

A kapcsolat komolyságáról meg az egyebek döntenének, hogy mennyire önálló, maga után takarít-e, főz-e magának és stb.

márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

28 éves már túl fiatal hozzám, de mikor 26 évesen összejöttem a párommal, akkor ő 30 fölött volt és a szüleivel lakott.

Szóval ez így önmagában nagyon kevés infó, az sem mindegy hogy milyen körülmények között lakik a szüleivel, mennyire vannak egymás nyakában (párom esetében anno semennyire nem voltak), illetve hogy amúgy milyen a kapcsolata a szülőkkel (mérgező szülők, pl.?)

márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
A felnottseg onnan kezdodik, hogy nem masok teremtik meg neked a lakhatasod es a kajad. Az, hogy vannaak ferfiak akik a dugas kedveert maguk melle vesznek egy not, az miert lenne relevans ebben a kerdesben? Szeretned, ha teged is dugnanak a lakhatasert cserebe?
márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!