Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy alacsony, vékony, krónikus beteg pasival?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 10:34
A kérdező szavazást indított:
Átlag feletti külsejű nő vagyok és erről mégcsak ne is álmodj! Soha!
Átlag feletti külsejű nő vagyok, de adott esetben, igen (kommentben kifejtem miért)
Átlag alatti külsejű nő vagyok, de még akkor se kellene egy antiférfi!
Átlag alatti külsejű nő vagyok, de simán összejöhet, ha passzolunk
Figyelj, inkább azt javaslom, hogy menj hivatásoshoz, vegyél egy nagy fekete terepjárót vagy találd meg a spirituális egyensúlyt, de... esélytelen
Ha extra nagy dorongod van ott lent (amit kétlek), akkor jó lehetsz pár alkalomra bírkózni velem...
25 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezt lehet róla tudni?
2020. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Akartam kérdezni, hogy miért nem ír semmit a személyiségéről. De elolvastam a szavazási lehetőségeket és azt mondom, kizárt, hogy összejöjjek vele, mert sekélyes és buta.
2020. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

Az alacsonyság nem gond, mert én is 160 cm vagyok.


A vékonyságon lehet változtatni, ha ennyire önbizalomhiányos vagy vele kapcsolatban.


Az hogy krónikus beteg, az rengeteg mindent jelent. Mi baja van? Mennyire befolyásolja az életét?

2020. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
nekem is egyből szembetűnő volt a válaszlehetőségek, hogy a külsőre ment rá, mintha igazából arra volna kiváncsi, hogy szép csinos csajnak is kellene-e vagy elégedjen meg egy átlag alatti külsejűvel. Aztán meg mint aki már ki van ábrándulva , mintha tudná hogy semmi jó nő nem jön össze neki, egyből felhozza hogy most kurvázzak-e inkább vagy esetleg próbáljon pár szexet összehozni valakivel. Kérdező, nem jönnék össze, se átlag alatti se átlag feletti nőként. Gusztustalan vagy, és mint kiderült még alacsony, vékony és beteg is, ahogy a főkérdésben ki is írtad. Vannak nálad jobb és rendesebb ronda pasik is.
2020. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

"Gusztustalan vagy, és mint kiderült még alacsony, vékony és beteg is, ahogy a főkérdésben ki is írtad. Vannak nálad jobb és rendesebb ronda pasik is."


Köszönöm szépen. Neked is legyen szép napod!


#3: "Az hogy krónikus beteg, az rengeteg mindent jelent."

Ugyanúgy élem a napjaim csak sose fogok tudni izmos lenni meg vszeg a gyerekem is örökölné. Amúgy nem látszik meg rajtam (egyelőre).

2020. nov. 2. 11:01
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Mivel ezek közül lehet választani a szavazásban derül ki hogy milyen is vagy. Nem lenne bajom a többivel, de mivel te ennyit gondolsz a nőkről, emiatt nemleges a válaszom
2020. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
Kevés info.
2020. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#6: Csak őszintén fogalmazok. Nem írhatok olyan dolgokat magamról, amire csak sokadig találkozáskor derülne fény (kedves, intelligens és empatikus vagyok), ha el se jutok odáig. Így logikus, hogy a külsőségekre hegyeztem ki a kérdést.
2020. nov. 2. 11:13
 9/33 anonim ***** válasza:
57%
#8 ez rendben is van, én is csak őszintén írtam, ennyi
2020. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
#8 az hogy valaki kedves, intelligens, empatikus, már első találkozáskor is kiderül.
2020. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!