Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám a kopaszodásomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a kopaszodásomat elfogadni?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul érzem magam ez miatt, hogy leírni sem tudom. Pár hónappal ezelőtt az övemet vettem ki a nyakamból ez miatt. Nem tudom egyszerűen elfogadni, mindenem volt a hajam, egyfajta erőt adott, mindig fontos volt számomra.

És én tipikusan az a fajta kategória vagyok, akinek nagyon nem áll jól a kopasz fej, borostám nulla, nem nő, próbáltam különböző kencékkel növeszteni, (mármint borostát, hogy elvegyem a figyelmet a hajamról), de egyszerűen nincs borostám.

A hajamra mindent vettem, de semmi, mostanra annyira gáz lett, hogy utcára sem megyek szinte ki, nagyon szarul vagyok ez miatt.

Izmom nulla, edzhetek bármennyit, a genetika miatt nem tudok rendesen kiizmosodni. A testalkatom egyszerűen nem férfias, 178-180 magas vagyok, keskeny vállak, vékony karok, úgy nézek ki mint egy tini kb, vékony lábak, 80 kiló.

Eltorzult az arcom, szó szerint csúnya lettem, pedig 5-6 évvel ezelőtt, egy kiemelkedően jóképű srác voltam, rengeteg visszajelzést kaptam, de most ahogy kinézek, valahogy gyötört és torz lett az arcom, a hajamnak annyi, totál felesleges az egész életem. Van párkapcsolatom, de tudok, hogy a barátnőmnek ez biztos egy szörnyű dolog lehet, mert a kapcsolat elején kihangsúlyozta, hogy nagyon nem szereti a kopasz pasikat, tudom, hogy ez egy negatív dolog számára, de főképp számomra.

Azon az állapoton ahol most vagyok a hajammal, arra kb 2-4 millió Ft kellene, hogy megcsinalják a hajátültetést, na nekem annyi pénzem ebben az isteni életben biztos, hogy nem lesz....gőzöm sincs mit csináljak.

Dark oldalakon nézegetem, hogy kinek tudnám eladni a vesém, vagy valami, de ez nagyon kétes itt Európában. Nem tudom mit tegyek.

31/f


márc. 5. 15:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

"Dark oldalakon nézegetem, hogy kinek tudnám eladni a vesém, vagy valami..."


🤣🤣🤣


Bocs, de ez nagyon vicces.



El kéne fogadnod, hogy kopasz vagy és kész. Ha nem teszed meg akkor a barátnőd is le fog lépni. Egyedül maradsz, mert más se fog kínlódni melletted, miattad.

márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
13%
Haverom azt mondja a konyhában hogy ez már egy lerúgott lábazati vakolat.Ennyi elment a vonat tesám.
márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Amúgy tudom, hogy ő egy kicsit túlidealizálta a férfiakat, tudom, hogy mennyire fontos neki a dús haj, ha nem ő, én fogok szakítani, mert én magam nem fogom tudni elviselni saját magamat.

Én a hajammal úgy vagyok mint más férfi a farkával kb, ha lenne egy gyógyszer, de mondjuk mellékhatásként soha többé az életben nem állna fel a farkam, akkor inkább ezt választanám.


Nekem tényleg nagyon fontos volt már egész kicsi korom óta a hajam.


Már egy éve követem a redditen és a youtubeon a bald oldalakat, hogy kopaszodó férfiak lenyírják a hajukat nullásra és szép az élet, na....én nem ez vagyok. Akkor inkább a halál, komolyan mondom.

márc. 5. 15:43
 4/39 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem vagy normális.
márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%

Pszichoterápiába menj.

Ott tudnak segíteni.

Én is megbolondulhatok mert kicsi a mellem.

De egyre jobban elfogadtam a korral.

Izmosodásról annyit hogy én keskeny vállú és hátú voltam, de kb 10 hónap alatt már van vállam és hátam, minden nap végeztem a hátizom erősítő gyakorlatokat.

A férjem mindig cukkol hogy milyen izmos lett , mennyire látszik.

Ez csak elhatározás és akarat kérdése és persze fehérjét is kell enni. Tej, tojás, csirkemell.

márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
31%
Gyúrd ki magad és növessz szakállat. Legalább helyettesíted h nincs hajad, en ezt fogom tenni meg legalább nem kell barberhoz járnom
márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

#1


Én is azon nevetek.



Pszichológus segíthet az elfogadásban. És persze a sport, edzés.

márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Szerinted ha borostam nem nő, akkor szakállam fog? 😂
márc. 5. 15:49
 9/39 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nem egyik napról a másikra hullik ki a hajad teljesen, a környezetednek sem lesz újdonság. Biztos vagyok benne hogy túl tolod ezt magadban, egyikünk sem fog ugyanúgy kinézni 40-50 évesen, mint fénykorunkban. Szerintem próbálj meg kevesebbet foglalkozni ezzel, a vékony testen is lehet dolgozni, szép szálkás izomzatot építeni. Úgy keseregsz itt meg drámázol szuicid gondolatokkal b@szod, mintha végstádiumú rákod lenne és a kezelés miatt lennél kopasz. Szedd már össze magad! Ha meg végképp nem megy, vegyél fel személyi kölcsönt és fizesd ki a haj beültetést ha ennyire nem tudsz mit kezdeni magaddal meg a pénzednek sincs jobb helye.
márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%

Már bocs de tudod én miért vágnálak ki, de olyan messze, hogy a Holdig repülnél?

Nem, nem a hajad miatt, amiről nem tehetsz, és tetszik, nem tetszik, de a 30 fölötti nőknek el kell fogadniuk hogy a korosztályukba ez egyre jellemzőbb.

Emiatt a rinyálasod miatt vágnálak ki, amit itt levagsz mint valami rossz búza.

Férjemmel mindössze 2 éve vagyunk együtt, de több mint 20 éve ismerem, és nem tagadom hogy az aranysárga fürtjei is belejatszottak, hogy végzetesen beleszerettem

Na ebből mire végre összejöttünk kb semmi nem maradt. Na és? Komoly kapcsolat nem ezen múlik. Cserébe a kislányunk haja nemcsak világosodik, de bongyorodik is.

márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!