Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek csajozni ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek csajozni ha az ember nem vonzódik a saját szintjéhez?

Figyelt kérdés
Ha én kiteszek magamért külső terén akkor sem vesznek észre azok akik nekem tetszenek, akinek meg én tetszek az engem nem érdekel. Hogy tudja sok szub humán szeretni a szub humán partnerét? Nekem nem megy.
márc. 5. 19:56
1 2
 1/16 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Az élet nem habos torta... Ezért kell sajnos kompromisszumot kötni vagy akkor válaszd az egyedül létet
márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Maradj egyedül.
márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

El kell fogadni, hogy nem mindenkivel van meg a kölcsönös szimpátia. Nem kell erre rágörcsölni, de össze fog jönni előbb-utóbb.

Először is ezt a "csajozás" mentalitást hagyd el és sikerrel fogsz járni.

márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Kellemes társaság lehetsz, ha a külső a minden, mindenki más pedig "szub humán".
márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
"Hogy tudja sok szub humán szeretni a szub humán partnerét?" - Vannak bajok a toronyban
márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A mai társkeresést nagyon eltorzította a közösségi média. Ahogy a nők sem fogadják el magukat hiszen végeznek utómunkálatot a képeken, (persze nem mindenki), így egy férfinek is más a szépségideál és az elképzelései.

Rengeteg nő létezik aki gyönyörű és nem insta modell, próbálj erre koncentrálni. Előbb utóbb neked is lesz.

márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne aggódj, a pasik 99%-a rohangál a 30 évvel fiatalabb bombanők után.

Kiesik a szemük, a nem szép feleségük társaságában is.


Mégis egy saját korosztályú 60 éves elhízott(ahogyan ő is ) feleséggel élnek, mert annak a nőnek megfelelnek.

El fogadták azt, ami jutott.

De ne aggódj, mert ha 25 éves korodban összejössz egy 25 éves bomba csajjal , az is meg fog változni és már nem lesz olyan alakja meg bőre 20-30 év múlva .

márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Az egyedüllét való neked.
márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
#7 igen, ez a valóság, de pl az itteni 30-40-50 éves pedó incelek 15 évesekről ábrándoznak akikre talán még 20 év múlva is nagy nehezen felállíthatnák a kis lityilötyit - ha mégsem, az meg a 35 éves ráncos vénasszony hibája lenne :D
márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tizenévesen sem voltam jóképű, most huszonévesem sem voltam. A pszichológus ahol voltam pampogot hogy tinikorban milyen fontos a szerelem, hát én nem tudom szeretni a saját szintem.
márc. 5. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!