Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az 55 éves nők akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az 55 éves nők akarnak a 40 éves férfival járni?

Figyelt kérdés

40 évesen az 55-57 éves nők randiznának velem. A saját korosztályom miért nem áll szóba velem?


40/F



márc. 9. 09:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Mert öreges vagy dagadt. Esetleg mindkettő
márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Mert egy bizonyos kor felett (35 körül kb) már a fiatalabbak a vonzóak, nem az öregek.

Alatta meg még pont fordítva.

márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
Egy 35 évessel szívesebben lennék. Talán itt még kinéznek valahogy a férfiak. 40 évesen már esnek össze, igénytelenedik el a többség.
márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

1# "Mert öreges vagy dagadt"

Tévedsz! Tőlem 40 évesen megkérdezték a boltban vagyok-e 18 éves amikor piát vettem. És vékony testalkatú vagyok. 180 cm/75 kg

márc. 9. 09:27
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Magyar férfiak x életkor (kb 35) felett nagyon lelakottak. Pocak, elhanyagoltság, gagyi stílus, stb. Igyekezz jobban kinézni.
márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

#3 "Egy 35 évessel szívesebben lennék... 40 évesen már esnek össze, igénytelenedik el a többség."


Én 40 évesen jól tartom magam, kb 30-nak nézek ki

márc. 9. 09:29
 7/32 A kérdező kommentje:
Nincs pocakom, lapos hasam van. Sportolok, kondiba járok rendszeresen, bringázom.
márc. 9. 09:32
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Mert az 55 éves pasik ugy néznek ki mint a taták. Nem illenek hozzájuk.
márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

Amiért a 40-es pasik akarnak 20 évessel.

Egyébként valószínűleg nem komolyat keresnek, csak szexpartnert. Arra meg a fiatalabb jobb.

márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%
Küldj egy képet és megmondom.
márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!