Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az 55 éves nők akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az 55 éves nők akarnak a 40 éves férfival járni?

Figyelt kérdés

40 évesen az 55-57 éves nők randiznának velem. A saját korosztályom miért nem áll szóba velem?


40/F



márc. 9. 09:03
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Azért nem mindenki szexpartnert keres. Volt egy 55 éves nő aki szexelt velem. De folyton azt mondogatta, neki több élettapasztalata van, generációs különbségek vannak köztünk ezért nem illünk össze.
márc. 9. 09:45
 12/32 anonim ***** válasza:
51%

Én is ezt a kérdést tenném fel.

Nő vagyok, 52 éves. Az én kérdésem az lenne hogy miért a 35-45 évesek írnak rám, mikor tudják, hogy sokkal idősebb vagyok. 😒


Azt gondolom sokan azt hiszik, hogy a kor nem számít. Pedig számít!

Szerintem a férfi inkább legyen 5-10 évvel idősebb.


Kérdező!

Én tuti nem akarnék veled "járni"😉

márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%
Most akkor harmincnak nézel ki, vagy 18 alattinak? Döntsd már el🐒
márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
#12 Talán azért mert a 35-45 éves férfiak nem találnak senkit a saját korosztályukban. Mert túl nagyok az igényeik a fiatal nőknek. Kinézetben és pénzben is. És biztos csinos, fiatalos nő vagy. De a te korodban egy +10 évvel idősebb férfi már 62 éves és ők úgy néznek ki mint a nagypapák.
márc. 9. 10:07
 15/32 A kérdező kommentje:

#13 "Most akkor harmincnak nézel ki, vagy 18 alattinak?"


Figyelj 🐒 (majomka)! Sokak szerint 30-nak nézek ki. Ennek ellenére a boltokban sokszor megkérdezték elmúltam-e 18.

márc. 9. 10:12
 16/32 anonim ***** válasza:
53%
A válaszaidat olvasva nem csodálom, hogy nem áll veled szóba a korosztályod, és értem, miért pattintott le az 55 éves nő is.
márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
#16 Te küldted a majom jelet. Én csak vissza küldtem neked
márc. 9. 10:21
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

#16 vagyok

A majom jelet nem én küldtem. Én az eredeti kérdésedre válaszoltam, miután elolvastam a kommenteket.

márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
76%
Mert 55-60-nak nézel ki.
márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Az 50-es férfiak többsége a koránál jóval idősebbnek néz ki, az 50-es nők pedig jóval fiatalabbnak. Ezért keresik a 40-es pasikat.
márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!