Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek az információk alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az információk alapján ismerkednétek komolyabban vele? Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Munkahelyen ismerkedek egy csajjal. Több embertől hallottam, hogy már innen bentről is több csávója van, meg hogy vigyázzak vele, kerüljem.

Na most az a helyzet, hogy Ő ugyanezt hallotta rólam, meg hogy olyan nőkkel kavartam akik felé semmi arra utaló halvány jelet sem adtam. Szóval neki meg azt mondták, hogy vigyázzon velem. És ezért majdnem meggondolta magát a találkozóval kapcsolatban. Mondta, hogy jobb lenne hagyjuk az egészet mert úgyis keresztbe tesznek nekünk.

Igazából a szexben mind a ketten benne vagyunk. Csak ő azt mondta, hogy szeretne komoly kapcsolatot meg hogy fél tőle hogy átbaszom, meg teletömik a fejemet olyan dolgokkal amik nem igazak.

Nyilván részemről a különbség annyi, hogy akkor nyugodtan szexelek valakivel ha párhuzamosan többen kezelgetik, nem kérem számon hiszen ő sem engem. Ha komolyan gondolja akkor zavarna, de akkor meg miért akarna tőlem bármit is ha már lenne 5 másik csávója?



Nem szeretnék abba a hibába esni, amibe 2 évvel ezelőtt. Akkor volt egy lány aki tetszett, majd egy barátnője elejtett egy olyan mondatot, hogy hagyjam mert csak a pénzre megy. És ott dobtam is.



márc. 9. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Felejtős.

Munkahelyi ügyből csak baj lehet, meg kirúgás!

márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha rövid időn belül nem lesz kapcsolatom és még összegyűjtök egy kis pénzt. Akkor úgy is nyugatabbra költözök.
márc. 9. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura inkább, hogy ennyire adsz mások véleményére - pláne (feltételezhetően rosszindulatú) pletykáira. Inkább a szemednek és a megérzéseidnek kéne.
márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el vele ismerkedni és majd kiderül, mi az igazság, öt csávót lehetetlenség letagadni, pláne, ha mind a munkahelyről van😂 Valószínű, hogy sima pletyka, gondolom nem éppen a Magyar Tudományos Akadémia a szóban forgó munkahely… Valószínűbb, hogy uncsi a meló, nem annyira jó a közösség sem, ilyenkor hamarabb kezdenek egymásról mindenfélét pofázni.
márc. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egy gyárról van szó, több száz nőt ha összezársz. Meg néhány férfit.

Igen elég uncsi meló.

márc. 10. 00:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ha gyár, akkor meg pláne. Nálunk olyan pletykák mentek anno, mert az egyik kolléganőnk leszbikus volt, hogy mi akik jóban voltunk vele (heteró nők), mindig együtt mentünk szünetre, hogy akkor nyilván mi is azok vagyunk és mindegyikünkkel szexel. Ennyit erről.
márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg volt egy srác kolléga, akivel jóban voltam, ő volt bent a legjobb haverom, együtt jöttünk-mentünk mert egy útvonalon is laktunk, természetesen vele is összehoztak, pedig még csak meg sem öleltem soha, nemhogy ennél több😂
márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"barátnője elejtett egy olyan mondatot, hogy hagyjam mert csak a pénzre megy"

Ilyenkor szoktam röhögni, hogy ez barátnőnek hívja magát. Vagy ez után a mondat után nem tűnt fel hogy ő nem barátnő? Akkor meg minek adsz a véleményére?

márc. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban ne másokra hallgass, hanem saját magadra. Az emberek sokszor rosszindulatúak, unatkoznak és keresztbe akarnak tenni egymásnak.


Engem ha valaki érdekelne, megismerném, attól függetlenül más mit mond és a saját magam tapasztalata alapján döntenék.

márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!