Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek egy duci 80 kiló körüli formás cicis nővel?

Figyelt kérdés
márc. 11. 19:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
51%
Abban az esetben ha nem elviselhetetlen a személyisége. “Csak” ennyi.
márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Maradjunk abban: Nem rajtam múlna a dolog. :)))
márc. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megmondani szerintem, kevés az infó
márc. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
77%
Csak ilyen nővel jönnék össze. A vékonyak nem tudnak felizgatni.
márc. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
27%
Gyerekek, egy 80kg-os nő mindenképpen kövér. Az én 185cm magas exem nem volt 80kg. Az ilyen csaj kuka, sose lenne gusztusom hozzá.
márc. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
51%

#15! Pontosan!

Én látatlanban is eltudom képzelni egy nő kinézetét az alábbi egyszerű matek alapján. Egy átlagos alkatù nő =magassága-110. Ez felett még 4-5 kiló elmegy, de több már igencsak elrontja az ősszképet.

márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
21%

16 - Ennyi.


Több esélye lenne bármilyen ilyen csajnak, ha lefogyna. Mondjuk ahhoz igény is kéne önmagára. A kövérek önmagukra igénytelenek, ennyi a probléma kulcsa. A betegség meg ezek a baromságok szerintem ha a kövérek 5%-ra igaz, akkor sokat mondok. Általában csak kifogás az igénytelenségre.

márc. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
19%
#17 Egyszer én is elkezdtem egy ilyennel ismerkedni. Persze csak mellkastól felfelé volt fotója. Elkezdte ő is,ezt a betegség dumát, meg hogy szerinte a belső fontosabb, és reméli,hogy nekem is. Persze meg volt sértődve,mikor megírtam,hogy nekem nem jönnek be a duci nők. Ráadásul mielőtt elhízott, ő fordított esetben tutira nem adott volna egy kövér pasinak esélyt ha az ugyanilyen a belső fontosabb szöveggel takarózik.
márc. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
21%

18 - Én is egyszer álltam le ilyen nővel. Még fiatalabb koromban, arra jó volt, hogy párszor kiverje. Amikor elkezdtem tapizni, akkor viszont nem mozdított meg. Mondta, hogy diétázik de állandóan küldte a képeket a kajákról. Pl. egyszer bevert egy tányér churrost, ami egy normális ember kb 3napi kalóriája. Azt csodálkozik, hogy dagadt...


Na mindegy, kuka lett és azóta megtalálta a dagadt párját. Szóval itt happy end lett a vég számára.

márc. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
39%

"A betegség meg ezek a baromságok szerintem ha a kövérek 5%-ra igaz"


Ebben nagyot tévedsz! Nagyon sok nő betegség vagy pajzsmirigy miatt kövér és nem tud lefogyni. És nem esznek sokat. A vékony típusú nők pedig ha nem sportolnak akkor sem lesznek ducik, elhízottak.

Én azért a kövér nőkkel ismerkedek, mert nekik nem az egekben van az elvárásuk a férfiakkal szemben. Úgy mint a vékony nőknek. Könnyebben megkapom őket ha szexről van szó. Én nem a fitness alkatú nőkre vágyom. Mert akkor soha nem lenne senkim.

márc. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!