Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek egy duci 80 kiló körüli formás cicis nővel?

Figyelt kérdés
márc. 11. 19:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Jajaja, minden harmadik 20-30 év közötti nő pajzsmirigy beteg. Ha ennyi pajzsmirigy beteg lenne, akkor ez lenne a vezető betegség Mo.-n.


Azt meg ne gondold, hogy nem magas az elvárásuk. Egyesek nem kövérnek, hanem plus sizenak tekintik magukat és kb. még azt tekintik normálisnak, hogy dagadtak...


A dagadt és a fitness között is van átmenet.

márc. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
35%
Igen és sok nőnek aranyból van a pin@ja akkor is ha kövér. Inkább vesz vibrátort minthogy férfival szexeljen.
márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
25%
22 - Ezek a hájasok inkább csinálják is ezt. :D
márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétken duci szerintem. Barátnőm hasonló súlyban van de lapos a hasa, a combjai vastagok, a cicjei nagyok. De semmiképp sem tűnik túlsúlyosnak.
márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#21 "A dagadt és a fitness között is van átmenet"


Az ilyen testű csaj megfelel?

[link]

márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
álom nő
márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Csak ironikusan mondtad rá, hogy álomnő?
márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
27 dehogy nekem tényleg álom nő,jó persze más nők is vonzottak már-
márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm kb ennyi volt, mikor összejöttünk, 165 cm és ehhez olyan 80 kg körül. Volt láthatóan nagy hasa akkor is, és isteni mellei, de úgy összességében gyönyörű nő számomra. És nemcsak számomra, mert előtte is folyamatosan voltak pasijai, és mások is le akartak csapni rá rajtam kívül...

Tinikoromban még nekem is csak a vékony csajok jöttek be (de nagy cicikkel, azért nagyon odavagyok).Aztán ahogy telt az idő, elkezdtem felfigyelni a ducibb csajokra is, majd 1-2 kaland után rájöttem, hogy nagyon nagyon bejönnek a duci csajok. Barátnőmmel is érdekes volt a dolog, mert bár bejött külsőre is, de az pont egy olyan helyzet volt, hogy nem is a külseje miatt szerettem belé, hanem tényleg a belső számított kicsit, bármekkora közhely is. És igen, nagyon izgultam az elején, ki mit fog mondani, de érdekes módon nagyon kevesen szóltak be, azt is elég finoman. Még azután is, hogy az évek során szedett még magára bőven, most 100 körül van. Azért erre érdemes odafigyelni, akit nagyon zavar, hogy egy duci csaj jó eséllyel a jövőben még hízni fog. Akinek fontosak a közös túrázások, sok mozgás, sportolás, stb, annak gond lehet. Nálunk ez nem téma, a szex pedig isteni.

márc. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Igen
márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!