Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a hatalmas női igények a 25-35 éves korosztályban?

Figyelt kérdés

Állandóan azt olvasom itt, hogy ezen nőknek magas az igényük. Mégis mik ezek a magas igények?


Az egyértelmű szerintem, hogy az a nő aki 300 ezret keres, átlagos vagy duci, mamahotelben lakik és nincs normális végzettsége/munkája az ne várja el ennek az ellentetjét. Ez nyilván férfiaknál is igaz.


márc. 12. 06:15
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
59%

Ettol függtlenul a normális jol szitualt jol kinéző pasik elveszik felesegul az átlagos duci 300 at kereső nőket.

Nem a vékony magas 600 at keresőt.

Az átlagos duci 300 at kereső a befutó.

márc. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
1 - Megmondom őszintén, hogy én elég sokat sportolok és jóval többet keresek mint 300 000 forint. Életvitel különbségek miatt sose állnék le duci nővel, még a kereset hagyján bár az se imponál.
márc. 12. 06:24
 3/50 anonim ***** válasza:
10%
Külsőre szép arcú, zöld szemű, belsőre figyelmes, anyagilag stabil, szabadidőben hasonló legyen az érdeklődési köre, ne legyen gyereke és ne is akarjon.
márc. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
53%
ott kezdődik hogy ha egy nő kövér azt ducinak kell hívni.....
márc. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

3 - Korrekt.


4 - Nekem bármelyik kategória kiesett. :D Átlagos vagy afelett játszik csak testalkatban. Én szálkás vagyok, 187cm magas és 85kg.

márc. 12. 06:35
 6/50 anonim ***** válasza:
85%
A 300 ezer az kevés fizetés? Vidéki városban tavaly decemberben még 190 ezres fizetést adtak. Ennyit a sz@r keresetekről.
márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
59%

- Legyen sportos/normál testalkatú.

Ne legyen csöcsös.

- Ne az anyjával lakjon

- Ne italozzon

- Ne legyen gyereke, kutyája, és ne is akarjon

- Szeresse a benti macskákat


Nah ezekre mindig megkapom hogy nagy elvárások. Mind igazak rám. Tehát csak olyat keresek, amilyen én vagyok.


Tényleg lehetetlen elvárások, mert ahogy nézem a kínálatot társkeresőn, mindegyik pasi iszik, gyereket akar, és kutyás. Inkább maradok egyedül, de ezekből nem engedek.

Rohadt undorítónak tartom a részegeket. Olyan lehangoló amikor valaki meséli a hétvégi programját, és az volt neki a fénypont hogy annyit ivott hogy behányt, beszart, nem tudta hol van, négykézláb mászkált, stb. Erre aztán büszke lehet.

márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
0%
#7 Te nő vagy férfi vagy? Szeresse a benti macskákat? A nők szokták szeretni a macskákat
márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

6 - 300e forint kb a túlélésre elég, szóval sz*r fizetés. Ha valaki 190 ezerért dolgozik, az annyit is ér.


7 - Saját lakás vagy mindegy?

márc. 12. 07:43
 10/50 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem magas az igényük. Ezt csak a nagyon lúzer "férfiak" képzelik. 🙄
márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!