Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a hatalmas női igények a 25-35 éves korosztályban?

Figyelt kérdés

Állandóan azt olvasom itt, hogy ezen nőknek magas az igényük. Mégis mik ezek a magas igények?


Az egyértelmű szerintem, hogy az a nő aki 300 ezret keres, átlagos vagy duci, mamahotelben lakik és nincs normális végzettsége/munkája az ne várja el ennek az ellentetjét. Ez nyilván férfiaknál is igaz.


márc. 12. 06:15
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
29 - Ne rám vetítsd ki a fogyatékosságod. :D
márc. 12. 10:08
 32/50 anonim ***** válasza:
a kérdező agyát átmosták,neki csak az ember aki egymilliót keres,túl sok wall street farkasát nézett
márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy olyat, amiben van potenciál? Ha most pl mindenki elkezdene informatikusnak és szakinak tanulni, pár év múlva minden más hiányszakma lenne. Apám, hogy ennyi esszel még okoskodsz :D
márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Butaságodra nincs mentség, ezért tartasz ott ahol.
márc. 12. 12:50
 35/50 anonim ***** válasza:
60%

Íme az én igényeim:

-Keressen legalább annyit, hogy önmagát kényelmesen eltudja tartani egy albérletben.

- Fogjon meg valami benne (arc,test,kisugárzás...nyilván itt minnél több stimmel annál jobb)

- Maximális őszinteséget várok el minden esetben. Tudja és akarja is kimutatni, hogy fontos vagyok neki.

- Bár utoljára írtam, nekem mégis az egyik legfontosabb a jó szex.


Ezek hatalmas elvárások lennének?

Nem hiszem, de nekem mindig is volt párom.


33/N

márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
26%

Nem hiszem, de nekem mindig is volt párom.


jó,azért erre ne verd magad.Nő vagy,egy nőnek akkor nincs kanija ha nem akar

márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
52%
Mit tudod te, hol tartok ? Nem rémlik, hogy tudnád, mivel foglalkozom. Az a különbség közöttünk, hogy míg én is hasonló körülmények között elek, mint ahogy te is állítod magadról, addig én alázattal vagyok és nem nezek le senkit, aki nem ott tart, ahol én. Gaz vagy, minden kommentelő ezt írja. Nem gondolod, hogy akkor lehet benne némi igazság?
márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
48%

Ki veri magát 36-os?

Tényt közöltem, hogy ezekkel az igényekkel nem olyan nehéz boldogulni.

Nyilván az sem hátrány, hogy emellé nézek is kis valahogy ;)

márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
45%

Az igényeid rendben vannak, de a stílusod visszataszító. Attól, hogy valakivel nem járnál, még nem kell mindennek elhordani.


Plusz kissé korlátolt vagy, ha valakinek az aktuális fizetéséből akarsz messzemenő következtetést levonni.

Én pl. karrierváltóként sokkal kevesebbet keresek mint mondjuk egy évvel ezelőtt, de pár hónap múlva - amikor véget ér a képzésem - valószínűleg ismét jól fogok élni. Ebben a korban még inkább a potenciált érdemes nézni a másikban, úgy mint képzettség, intelligencia, hozzáállás.

márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

37 - Gondolom, bruttoba ha keresel ennyit akkor már elhiszem. Lesz*rom a véleményeteket :D


39 - Aha, azért írod ezt mert sikertelen vagy. Ha sikeres lennél és jól keresnél akkor nem lenne elég a "pontenciál".

márc. 12. 13:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!