Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként ismerkedéskor volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ismerkedéskor volt már hogy kiderült 35+ éves férfi lakótársakkal él?

Figyelt kérdés

Mármint pár randi után mert addig olyan ügyesen kommunikált hogy abból az jött le hogy önállóan él a lakásában.


És amikor felinvitált magához, akkor szembesültél a lakótársakkal.


márc. 12. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de olyan volt hogy az anyjával lakott


Ez is egyedül élőnek tűnt. Voltak háziállatai is, és mindig mondta hogyha utazik akkor milyen bajban van mert keresni kell valakit aki rájuk néz, megeteti őket..

Milyen nehéz egyedül èlni, sok a dolog a ház körül, stb stb

márc. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen. De 35+

Volt egx alberloje mert allandoan nagyforgalom a haverok miatt a lakásán. De kb az osszes barátomnak. Én élem azt ha vannak mások is és pasik.

márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

*De nem 35+


(Elírtam fentebb)

márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt. Nem lett semmi a dologból de nem a lakhatása miatt.
márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Egy embert ismertem, aki ilyen idősen az anyjával élt, de ő rá is szorult, nem volt a legélesebb kés.
márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menekültél legalább?
márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
50+-os is volt. Céges munkástársbérlőként. Számomra ez kiábrándító volt. Ráadásul se jogsi, se autó, se megtakarítás csak eladósodva és nem fővárosi.
márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 7

ismerkedtetek volna és akkor kiderült?


és személyiségre, külsőre meg megnyerő volt?

márc. 12. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:

33 éves koromig az öcsémmel egy lakásban éltem. 2 teljesen külön bejáratú szoba volt, tökéletesen működött. Persze volt olyan nő aki azonnal tiplizett amikor megtudta.

A vicces az volt amikor hajnalban találkozol az öcséd csajával félmeztelen és ugyanez igaz vissza, de ritkán volt ebből probléma. Amikor 2 olyan nőt szedtünk össze akik nem bírták egymást akkor volt csillagok háborúja, olyankor lépni kellett valakinek. Olyan is volt, hogy az én barátnőm és az öcsém menyasszonya a legjobb barátnők lettek.

márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt... Megszakitottam az ismerkedést termeszetesen
márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!