Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor egy férfi megszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi megszólít egy csinos lányt, mit tud úgy elszúrni hogy az első másodperctől se akarjon az vele ismerkedni?

Figyelt kérdés

márc. 3. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Sok mindent elszúrhat, de ha mindent jól csinál, az sem garancia a sikerre.
márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbb esetben nem is kell mondanod semmit, a lány már addigra eldönti, hogy nem akar tőled semmit.


Pont ahogy te sem szólítasz le minden egyes lányt.

márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Az első 3 msp. egy találkozásnál fontos. Másrészt ha h*eséget szól, máris kuka.
márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Egyszer leszólított egy srác az utcán, eleve nem volt esélye mert épp a páromat vártam :D de nem ez a lényeg, hanem hogy szegény úgy dadogott össze-vissza, hogy a felét nem értettem mit mond, vissza kellett kérdezgetnem, hogy ismételje meg légyszi, mert nem értem, aztán leesett, hogy randira akar hívni. Hát ez pl nem lenne túl jó első benyomás. (Nem tudom, hogy eleve beszédhibás volt-e, de inkább idegesnek tűnt, tördelte a kezeit meg minden.)
márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%
Nincs 190 centi magas, nem szögletes az álla, nem utal egyből az első mondatban a nettó 800 ezres fizura meg a travel addict életmódra.
márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Nálam ott szúrják el amikor egy primitív , szexista megjegyzéssel "bókkal " akar velem szóba elegyedni. Köszönöm az ilyenre nem vagyok kíváncsi. Így inkább úgy szoktam tenni mintha megsem hallanám.
márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

Azt, ha rossz testbe született.

Na az off 80%-nál kapásból!

márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem tetszel neki akkor instant kuka...te is el tudod dönteni valakiről első ránézésre, hogy tetszik e vagy sem...
márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
"Mennyi a pontos idő?" - miközben rajta van a karórája.
márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Egy csinos lányt szólítasz le. Valami alapján te is szűrtél, te sem akarsz nem-csinossal ismerkedni.
márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!