Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda, kövér, csóró pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, kövér, csóró pasiknak tényleg érdemes várni és előbb utóbb összejön csinos vékony nő?

Figyelt kérdés

Sajnos elég kövér csúnya férfi vagyok, 4 éve próbálkoztam és végre összejött egy szintén kövér nő.. nem akarok meghalni egyedül így összejöttem vele.

Kollégám aki szerintem még nálam is csúnyább kövérebb és szintén 340 ezer a nettó jövedelme.

És bizony tök csinos vonzó barátnője lett.

Azt mondta 9 éve folyamatosan nyomta a gombot, folyamatosan próbálkozott és végre talált egy csinos vonzó nőt (igaz lelkisérült)


márc. 12. 12:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Én nem várnék erre a helyedben, szinte nullával egyenlő az esély rá.
márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1. de ha neki sikerült?
márc. 12. 12:11
 3/23 Noren1989 ***** válasza:
69%

Vàrjàl nyugodtan, mig le nem jàr az időd.


A jövedelem beíràsànàl sajnos elvesztettük azt a lehetőséget, h nem incifinci vagy.

márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
A lottón is lehet nyeri, de nem alapozom erre a jövőmet.
márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Az eszedbe se jut, hogy fogyózni kéne, meg tenni magadért, mi?

N

márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Barmit csinálsz csak ne edzz és ne egyél egészséges kajákat!! És ne legyél szorgalmas, hidd el kikesziti az embert ha van élete a nőkön kívül!
márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne jöhetne össze, kövérebb nőkkel is összejönnek sportos férfiak. Nem lehet minden nő ennyire felszínes, vagy mégis igazuk van az inceleknek? :o
márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%
Vagy maradnak a macskák.
márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Amíg várakozol menj el inkább sportolni hidd el nagy hasznodra lesz.
márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
13%
járj el valami hittangyulekezetbe .. ha még ott sem jon ossze akkor sehol.
márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!