Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőre csak a "legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőre csak a "legjobb pasiknak" érdemes regisztrálnia?

Figyelt kérdés

Legjobb pasi: - jóképű, izmos, pénzes - egzisztencia a helyen van jó beosztás -, magas státusza van mind szociális környezetben, mind munkahelyi környezetben.


Nekem inkább átlagos arcom van, nincsenek izmaim, nincs magas státuszom sehol, és egzisztenciám sincsen.



2016. jún. 11. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Hát... és csak átlagos pasikkal találkoztam a netről, de azok is mind túl sokat képzeltek magukról.

A magas státusz akkor kell, ha Te is olyan nővel akarsz ismerkedni, akinek az van. Magas egzisztencia dettó.

2016. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd, azt, hogy túl sokat képzeltek magukról?


tudnál linkelni egy-képet olyan kaliberű pasikról, akik ilyenek voltak? (csak úgy kíváncsiságból)

2016. jún. 11. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ, hogy te magad milyen nőt keresel: olyat, aki kirakatbábut keres maga mellé, vagy aki társat.

Nekem nőként külön-külön volt már részem a fentiek megtapasztalásában, a következőkre jutottam:

1. Kidolgozott izomzat = minden szabadidejét edzőteremben tölti, plusz jobban érdekli a saját teste, mint az enyém

2. Magas beosztás = soha nem ér rá, max. késő éjszaka lehet vele randizni, azt is rendszeresen lefújja, mert fáradt, vagy bejött valami fontos teendő

3. Magas egzisztencia = a programokat státusszimbólumok köré szervezi, nem lehet vele beülni egy jó kisvendéglőbe, vagy elmenni sátorozni, az élete egészen másról szól, mint az enyém


Én olyan társat kerestem, aki hozzám hasonló státuszú minden téren, és így lett egy ideális társam.

2016. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kettes-hármas kombinációjú pasimnál számtalan alkalommal fordult elő, hogy a randink úgy indult, hogy három órát ültem mellette, miközben ő még intézte a "fontos teendőit", vagy éppen csak úgy tudtunk találkozni, ha beugrottam a munkahelyére, mikor végzett este 10-kor...

A másik, vezető beosztású pasimmal pedig hétköznap egyáltalán nem lehetett találkozni, olyan későn végzett minden áldott nap és a végére már fáradt volt, a hétvégéit pedig az előző házasságából származó gyerekével töltötte.

Egyik kapcsolat sem volt túl hosszú életű (nem az egzisztenciájuk miatt választottam őket, mikor összejöttünk, nem volt róla tudomásom).

2016. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

1-es vagyok, mennek a linkek (ezek természetesen nem ők, csak a kaliberről van szó):

[link]


[link]


[link]


[link]


Csak néhány. Azt értem az alatt, h túl sokat képzelnek magukról, hogy azt hiszik, rögtön az első randi után gerincre vághatnak. Ki burkoltan, "felmehetünk hozzám megnézni egy filmet" mondattal, ki nyíltabban, és ki annyira nyíltan, hogy a farkát meg mindenét odadörgöli már hozzám.

2016. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Köszönöm a linkeket, és a magyarázatot is.

2016. jún. 11. 21:08
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem. A legjobb pasiknak nincs szüksége ilyesmikre, hogy találjanak csajt maguknak szóval inkább átlagos, vagy az alatti pasik próbálkoznak társkeresőkkel.
2016. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeket a szarokat be kéne tiltani... Nevetséges hülyeség.


#5-östől lenne egy kérdésem: Miért, egy jópasinak megengednéd, hogy gerincre vágjon a megismerkedésetek éjszakáján?

Mert én biztosan nem, egy férfinek sem engednék ilyet, amíg nem ismerem eléggé.

2016. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bazzeg. Mindenki olyat keres, amilyen ő maga.


Széparcú, jó testű, magas beosztású nő hasonlót pasit fog keresni és fordítva.

2016. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10-ből jó ha 1 nő tűnik olyannak, akire szívesen ráírok, de fölösleges, mert nem is válaszol senki. Én mondjuk egy kicsivel átlag alatti vagyok, de ezek alapján elég nagynak tűnik a verseny. Végül is megpróbálhatod, hátha.
2016. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!