Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 180 cm alatt alacsony egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

180 cm alatt alacsony egy férfi?

Figyelt kérdés
Bunkón megaláznak gyerekkorom óta mert nem vagyok elég magas.

márc. 12. 13:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Tekintve, hogy Európában a férfiak átlagmagassága 175 és 180 centi között mozog, így nem mondanám.

Ez már sokadik kérdésed, amiben a magasságod miatt hisztizel; nem unod még? Ezzel csak magadat alázod meg.

márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem 170cm alatt számít alacsonynak mondom ezt úgy férfi divatáru boltom volt évekig.

Nagyon sok 160cm körüli nő van, hozzájuk még teljesen jól passzol egy 170cm férfi, mert felvehet magas sarkút és még sem magasabb a férfinél.

Sok alacsony férfi irigyli a 190cm magasabb férfiakat. Nos azt tudom mondani, hogy annak is meg vannak az árnyoldalai mind öltözködés mind párkapcsolat terén. Szerencsétlen nőnek folyton kapaszkodnia kell, hogy lehúzza a pasi fejét ha csókolózni akar, 20cm magasabb férfi beáll elé és a nyakkendőjét nézi, nem is látja a szemeit. Nekem volt pici barátnőm 164cm, nem volt komfortos. A mostani párom 173cm és imádja a cipőit, némelyik 10cm sarokkal. én 187cm vagyok, ha felveszi a topogóit a szemünk gyakorlatilag egy magasságban van és a szájunk is. :)

Persze mindent át lehet hidalni praktikákkal, de számomra a 10-15cm magasságkülönbség az ideális feltéve hogy a hölgy szereti a magas sarkú lábbeliket.

márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1


A, ez a legelső kérdésem az oldalon.


B, mikori felmérés az adat amit írsz? Biztos 175 cm az átlag a mai tinédzser fiúk közt is? Valahogy ez kamunak hallatszik.

márc. 12. 13:47
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

#3

Hiába más a felhasználónév (csak nem tiltottak?), ne hazudozz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

"2017 tavaszán a 16 éves és idősebb népességen belül a férfiak átlagos magassága 176 centiméter, a nőké 164 centiméter volt - állapította meg a KSH a most megjelent Egészségi állapot és egészségmagatartás 2016-2017 című felmérése alapján."

[link]

Nehéz lenne hülye kérdések helyett megtanulni használni a keresőt?

márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

4


Nem ő vagyok. Ha nem tűnt volna fel van pár cm különbség. Valószínűleg a nadrágban is. De valóban olvastam már a gyakorit és láttam azt a felhasználót is. Segített nevet választani.

márc. 12. 13:54
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
155 centi vagyok, volt vőlegényem 169 volt és döglöttek érte a csajok (ez is lett a vesztünk), legmagasabb randim 175 volt. Innentől kinek mi a magas
márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem jó ez a felhasználónév, nincs benne 39f incel minden agyszüleménye.


Javaslatom: Shortcel178+fat+nohuntereyes+noshoveljaw+noCalvinistneck

márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%

Igen

Nagyon

márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Azt alázzák, akit meg lehet alázni. Te pancser vagy, azért aláznak, nem a magasságod miatt.
márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!