Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudok egyéjszakázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok egyéjszakázni lányokkal ha nincsen saját lakásom?

Figyelt kérdés

Tudom eléggé amatőr kérdés, de engem érdekel 25 éves létemre mert van pár haverom, akik hazaviszik a lányokat mert vagy van külön kuckójuk ott ahol a szülei is laknak és nem zavar senki, vagy egyedül laknak, vagy a szüleiket nem érdeklik. Viszont tudom hogy anyám nem engedné hogy haza hozzak bárkit is, így nem tudnék haza hozni nőket, viszont legtöbb nő nem vállalja hogy magukhoz hozzák a palit ha ők is a szüleivel élnek és frusztrál, mert nem tudom kiélni magam.

Kérlek ne gyertek azzal hogy költözzek el mert én még egyetemi hallgató vagyok, nincs állandó melóm hogy költsek albérletre, csak tudni szeretném mi a másik alternatíva a buli alatt hogy "figyi Emőke, van kedved feljönni hozzám inni valamit?"


márc. 19. 12:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ennyi. Ha anya nem engedi a riibanckodást, akkor nem.
márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nincs otthon hétvégén soha senki,így könnyű
márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Hívj fel egy prostit.
márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem mész külön akkor így jártál.
márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Saját lakás nélkül ingyen csak úgy lehetséges, ha túl jó a szöveged és rá tudod venni a lányokat, hogy az ágyukban aludj.

Ha ez nem opció, akkor kénytelen leszel valamennyire megterhelni a pénztárcádat. Vagy elkéredzkedsz egy örömlányhoz, vagy hotel-/motelszobát bérelsz egy éjszakára. 😅

márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Bérelj egy szobát, vagy legyenek olyan barátaid akik külön élnek már és néha felvihetsz oda egy csajt. De ezek csak átmeneti megoldások.
márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Így sehogy, ha a csaj nem akar magához vinni. Max haverodat kérheted meg, olyat aki egyedül lakik, hogy használhasd a lakását, ha épp ő sincs otthon.
márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj, ha 25 évesen anyád engedélye kell a csajozáshoz, akkor úgysem a "hol" lesz a fő gond, hanem a "kivel".
márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Első körben legyen nő aki dugni akar veled, az összes többit már könnyű megoldani :) Nála/nálatok (gondolom nincsenek a szülők 0-24-ben otthon), vagy kibérelsz egy kúrólakot (búvóhelyet).
márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Szállás.hu
márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!