Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éjszakai bulizásból, ismerős/i...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszakai bulizásból, ismerős/ismeretlen lánnyal, volt-e már egy-éjszakás kalandod, vagy baráti körödben? Mennyire gyakori? Hol sikerült megoldani (mik az igényeid)? (hotel, hostel, panzió, "búvóhely", saját lakás, szülők, autó, bokor, WC, egyéb)

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok más férfiak és nők tapasztalataira, mennyire gyakori a szexuális kaland egy átbulizott estét követően.

2012. nov. 24. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
volt egy párszor, a gyakorisága a kapcsolataimtól függ és hogy milyen gyakran milyen társasággal hova járok bulizni. ha kapcsolatban vagyok nincs egyéjszakázás, házibuliban is ritka. viszont szórakozóhelyen gyakori, főleg nyáron. a hely szinte lényegtelen, utcai pad, lakótelepi játszótér, szórakozóhely mozsdója vagy csak a bokorban persze ezek is leginkább nyáron. egyéjszakás lányt nem igazán viszek haza lakásra inkább én megyek hozzá
2012. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem volt,pedig szeretném megtenni,pontosabban volt már,hogy akartam,de még sem voltam rá képes.Mindig megszólalt bennem egy kis belső hang,ami NEM-et mondott.Eddig a baráti körömben senkinek sem volt még,pedig nem vagyunk egy prüd banda.Talán túl szégyenlős vagyok.Ha meg is tenném,akkor is csak lakáson,a wc,utca,bokor miegymás gáz.Nem vagyunk állatok :)


20/L

2012. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én lány vagyok. Volt már rá példa(természetesen CSAK akkor, amikor szingli voltam) templom melletti lépcsőnél volt a legizgalmasabb(nyáron).. Azon kívül srác lakásán.. De valahogy ott nem élveztem egyáltalán.. Bár ez sztem azért volt, mert a pasi hamar elsült, nekem meg az átlagnál kicsit több időre van szükségem.. Egyébként szám szerint 3 egyéjszakás 'kalandom' volt, 2lakásban..
2012. nov. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
célszerű előre lefoglalni egy igényes és tiszta lakást. Csak hogy megadjuk a módját:) például a buvohely.com-nál
2012. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs barátom csak ezért lehetett hogy összesen 2 azaz kettőőő darab egyéjszakás kalandom volt eddig. Mindig tiszta àgyban történtek a dolgok.
2012. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szingli vagyok, társkeresőzöm, három randiból lett szex. Egyszer egy alkalom kocsiban, kétszer két eset a pasik lakásán.
2012. dec. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy tengerparti bulin ismerkedtunk meg. Mivel sotet volt, legyalogoltunk a partszakaszon es ott tortent meg. Szuper volt!
2013. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem már több is volt leginkább kocsiban vagy albérletben lány vagyok de csináltam már úgy hogy a fiúnak a szüleinek a lakásában is megtörtént már az egy éjszakás kaland.


am kb ha nem vagyok foglalt akkor olyan 3-4 havonta :)

2014. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!