Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha itthon nem sikerült nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itthon nem sikerült nőt találni akkor érdemes külföldre költözni?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés nőt lehet már találni. Ugye a családbarát politika miatt is egyre hamarabb mennek férjhez a nők, sok férfi meg egyedül marad. Ha nem szeretném hátralevő életem magányba letölteni jó ötlet például kimenni Berlinbe és ott akár egy lengyel, vagy ukrán csajjal összejönni?

márc. 20. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Mivel egy férfinak Magyarországon csak egy felesége lehet, és igen csak minimális a férfi többlet a statisztikák szerint, lehetőség van. Ha viszont itt nem kellesz a nőknek, akkor máshol se fogsz, pláne magyarként Németországban...
márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Külföldön se kevesebb a rajtengedély. Itt nem tudod teljesíteni, akkor ott se.
márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Pedig nekem az usa-ban amit mindenki agyonra szid sikerült. Inkább ilyen laza kapcsolatok voltak, de nem én sem akartam többet. De nagyon meglepődtem mennyire könnyebben ment.
márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
56%

Az mit jelent,hogy nem találni?

Társkereső oldalak tele vannak szingli,gyermektelen 20,30,40-es nőkkel.

márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
4 mind ego puffernek használja ezeket az oldalakat és úgy vannak vele mellette hátha betoppan a "David Beckham" kinézetű és egzisztenciájú pasi, nem fog..
márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Minden külföldi a csóró, kiélt fejű magyar pasikra vár
márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1 es az mit akar jelenteni hogy magyarként Németországban?
márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha kiköltözöl külföldre akkor ott a legutolsó senkiként fogod kezdeni.Gondolj már bele hogy mennyire lehet vonzó egy német nőnek egy munkásszállón lakó,németül össze-vissza makogó magyar lúzer. Hosszú évek kemény munkája mire idekint szintet tudsz lépni,rengeteg magyar megmarad a társadalom legalsó szintjén mert egyszerűen nem képesek fejlődni. Te teljesen hülye vagy ha azt hiszed hogy ha kimégy akárhová külföldre akkor az ottani nők majd sorban ugrálnak a nyakadba. Ha itthon egy senki vagy akkor külföldön duplán senki vagy,ez az igazság.Volt hogy beszélgettem idekint valódi német fiatal nővel,fél óra után azt éreztem hogy a világ legutolsó senkije vagyok mellette miután kiderült hogy nemzetközi vonatvezetőként keres olyan 4-5000 eurót havonta,saját háza és lakóautója van és kéthavonta nyaralni járogat ide-oda. A bokájáig nem értem föl ember,meg soha nem is fogok arra a szintre eljutni ahol ő van. Az én szintemen ugyanolyan nők jöhetnek szóba amilyenekre otthon is esélyem van,ilyen bevándorló gyári munkásnők,nagy csodákra nem kell számítani.
márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Hogy nyugaton sokkal jobb élethelyzetű, nem kiélt magyar pasikat is kaphatnak. Még a magyar nők szignifikáns része se akar magyar férfit
márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak németországból meg ausztriából áll a világ, mint irtam nekem az usában jó tapasztalataim voltak, még én is meglepődtem, nem mondom hogy a legjobb ott élni bár sokkal jobb mint itthon. Semmilyen lenézést, felsőbbrendűség érzést nem tapasztaltam. Azért igen visszatérve a németekhez aki kint képzeli el a jövőjét ottani nővel azért annyit tegyen már meg hogy megtanulja a nyelvet, utána már könnyebb jobb munkát kapni és kikerülni a munkásszállóból is. Ott sem minden nő keres 4-5000 eurót, bár ettől még nem fogom alacsonyabb rendűnek érezni magam, inkább érdemes faképnél hagyni ha nagyon a pénzével flexel.
márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!