Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozni átlagos budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozni átlagos budapesti lakosoknak mennyire érdemes elmenni vidékre, vagy külföldre?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Bizony manapság napokig, sőt hetekig kell járni a vidéket, hogy nőt találj, sokan odavesznek az úton, mások fogságba kerülnek, vagy emberi roncsként térnek haza, de ne add fel a harcot!
2020. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csajozni bp-en a legjobb
2020. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
1-es de hülye vagy :D:D Akkorát röhögtem rajtad. Köszi :D
2020. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Mit értesz azon, hogy csajozni menni? ha lemész 2 napra vidékre, vagy egy hetet nyaralni, akkor nem nagyon fogsz csajozni.



Van ahol lehet elérni sikereket, de ott is inkább az "új arc" szindróma jön be, és ha nem ismersz senkit aki körbevezet az emberek között, akkor nem sok esélyed lesz (én munka miatt volt, hogy kis faluban töltöttem pár hetet, vagy kisvárosban, de nekem volt helyi kontakt, aki azért elvitt magával).



Külföld alatt mit értesz? Európában és Amerikában csóró magyar vagy, nem is túl egzotikus. Persze, afrikában vagy délkelet ázsiában te vagy a király, lehúzni való fehér ember, de amúgy ott sem lesznek komoly esélyeid.


Bocs öreg.

2020. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

> Külföld alatt mit értesz? Európában és Amerikában csóró magyar vagy, nem is túl egzotikus

Jártál már külföldön, lol? Európának van keleti és nyugati fele. Az előbbiben igen sikeres lehet egy magyar férfi, ha jól áll anyagilag. Kelet-Európa igen konzervatív, a férfi akkor férfi, ha pénze van. És bizony mondjuk Ukrajnában 100e forintnyi az átlagfizu. Magyarország ebből a szempontból sokkal nyugatibb. Amerika szintén... Dél-Amerikában simán lehet sikered, de északon is gond nélkül, ha jól nézel ki. Bár a kérdés alapján feltételezem, nem ez a helyzet. Délkelet-Ázsiában meg aztán iszonyú könnyű fehérként nőt szerezni, és nem, nem csak "lehúzni való" lesz az ember. Egyik haverom pl Tajvanon él pár éve, és rengeteg nővel lefeküdt.

Szóval ja, érdemes lehet.

2020. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tajvani nőkkel? pfujj:)
2020. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Jártál már külföldön, lol? Európának van keleti és nyugati fele"


Igen, mondhatom, hogy bejártam Európát és a többi kontinensen is jártam Ausztráliát leszámítva.


Igen, van keleti fele Európának, csak éppen van egy kis bibi.

Mi magyarok hiába szeretjük azt gondolni, hogy itt a nagy kultúra, keletebbre meg az emberek mind csórók, valójában sokszor nem akkora az éleszínvonalbeli különbség, hogy az igazán feltűjön.


Ahol meg igen, ott a csajok sem hülyék, ha leakaszthat egy magyart, akkor annyi erővel leakaszthat egy németet is.


Dél Amerika nagy része dettó, szeretjük azt hinni, hogy ott a dzsungelben lándzsával vadásznak, de valójában nagyon sokfelé nincs akkora különbség, vagy ha igen, akkor megint bejön az, hogy ő egy Amerikaira egy Brittre fog rákattanni.


Ettől még lehet csajozni magyarként (albánként, moldovaiként, pirézként), csak éppen ugyanazokkal a skillekkel, amivel idehaza, jó megjelenés, jó beszélőke (külföldi csajoknál ugye eleve nehezített pálya), jó humor stb...


De a legtöbb helyen semmilyen téren nem fognak attól hasraesni, hogy te magyar vagy, akinek Bp-en nem megy a csajozás, az maximum a harmadik világban lesz kívánatos férfi, mert ott tényleg nem tudják megkülönböztetni a fehér embert a fehér embertől, az ő szemükben mindenki gazdag (lehúzni való balek)

2020. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na, én meg Ausztráliában is jártam. ;) Tapasztalataim szerint Kijevben pl. nagyon-nagyon könnyű nőket felszedni, ha látszik rajtad, hogy nem nélkülözöl. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy én többet keresek, mint a német átlagfizetés, és ez látszik is rajtam. Itthon kb. semmi pozitív hatása nincs, de Ukrajnában, Oroszországban egyértelműen igen. Az életszínvonalról meg... Nem Moszkva belvárosából kell kiindulni. A dzsungeles-lándzsás megjegyzésedet pedig elengedem füleim mellett... :D

Oké, akkor lehet, hogy "átlag magyarként" nem könnyű, bocsi. De ha van pénzed, akkor nagyon könnyű.

2020. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Tapasztalataim szerint Kijevben pl. nagyon-nagyon könnyű nőket felszedni, ha látszik rajtad, hogy nem nélkülözöl."


Kijev (és Moszkva) két közismert dzsentri város (nem véletlen jár csajozni mostanában főként Moszkvába annyi nyugati férfi, Olaszoknál Britteknél már lassan hagyománya van).


Mindkét helyre igaz, hogyha elegendő pénzt tudsz villantani (drága klubok, szórakozóelyek), akkor a szokásosnál is odaadóbbak az "amatőr" lányok is.


Viszont aki ennyi $ tud, és hajlandó is villantani, akitől nem áll távol az, hogy egy szórakozóhelyen meghívjon egy nőt egy italra, az Bp-en is fog tudni ismerkedni (lehet, hogy nem heti 5 csajt fog felszedni, csak 2-t, de fog tudni ismerkedni).


Pont itt jutunk vissza az alap felvetéshez. Ha a kérdező Bp-en sem tud ismerkedni, mert nem tud $ villantani, mert nem az a típus, aki simán odamegy a csajhoz, és megkérdezi, hogy mit iszik, az Kijevben sem lesz sikeresebb.


A ruppótlanok meg ott is ugyanúgy ismerkednek, mint itthon, semmivel nem lesz előrébb (ok, az ukránoknál annyival, hogy akad egy schengeni útlevélre hajtó réteg, de ahhoz sem árt egy kis $)

2020. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Viszont aki ennyi $ tud, és hajlandó is villantani, akitől nem áll távol az, hogy egy szórakozóhelyen meghívjon egy nőt egy italra"


Egy italra meghívja a szépfiú is, akkor miért az átlagemberekkel álljon le bájcsevegni?

2020. ápr. 25. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!