Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem, hogy a randiapp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem, hogy a randiappok inkább a nőknek kedveznek?

Figyelt kérdés

Kb esélytelennek találom az ismerkedést az online randiappokon keresztül folyamatos ghosting és etc... Megértem, hogy egy nőnek napi 200 an írnak, de a férfi oldal sajnos nem a legjobb ebből a szempontból. Pedig nem vagyok sem elhízott sem "csúnya". Szórakozóhelyen is próbálkoztam, de legfőképp egy éjszakás dolgok jöttek össze inkább ami nem rossz, de hosszú távú dolgot szeretnék.

Tippek/tanácsok hol lenne érdemes próbálkozni?

28/F



márc. 20. 19:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%

"Ne mondd már, hogy férfiak közül 100-ból csak 2 néz ki úgy, hogy járnál is vele. Brutál válogatós lehetsz."


Nem, a pasik brutál igénytelenek.

márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

Ne a nőket okold ezért hanem a férfiakat akik csak a farkukkal képesek gondolkozni meg kapcsolatfüggők. Én totál sikertelen vagyok a csajozásban de azt látom hogy a férfiak "kapatták" el a nőket ennyire. Nem megyek fel és soha nem is mentem semmilyen randis oldalra, igen a tény jelenleg az hogy látszatra a nőknek kedveznek de az okát is vedd figyelembe.

35f

márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem okolok senkit ez miatt, csak kíváncsi voltam, hogy csak én járok-e ebben a cipőben
márc. 20. 21:17
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
Lepontozhattok, de a legtöbben egy tiszta, nem kinyúlt pólót nem tudnak felvenni.
márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Mindegy mit csinálsz barátom. Erőltetett eleve igy tarsat keresni tinderen meg randiappon, egy idő után ha nincs siker már pedig nem lesz az esetek többségében még bele is fásulsz, kiégsz. Aztán ha valami mégis összejön online majd élőben borul a bili, hiába láttál képet meg volt videohivás élőben nem olyan. Fel kell állni a gép elől eljárni ide-oda, ha tetszik ha nem szórakozóhelyekre, nem csak a diszkó létezik, meg fetrengés a szesztől. Ott nincs zsákbamacska már az elejétől látod kivel állsz szemben, nem futsz le felesleges köröket, hajnalig tartó online beszélgetéseket sokszor a semmiért. Konkrét randi oldalon nem voltam csak régebben amig voltak chat-ek ott beszélgettem nőkkel, de nekem férfiként az önbecsülésemet sértené ha pl tinderen kéne párt keresnem.
márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem hinném, hogy a nőknek kedveznek.

Kezdjük ott hogy a pasik válogatás nèlkül mindenkit jpbbra húznak. Így könnyű egy óra alatt 100 likeot összegyűjteni.

Írni olyanok írnak, akik teljesen az ellentétjeim. Írhat 50 ember, ha abból csak 2 hasonlít hozzám.

A végén erről a 2ről is kiderül, hogy már van 3 gyereke csak elfelejtette kiírni/jelezni.

márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!