Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző hogy amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző hogy amelyik férfi normális, komoly kapcsolatot akarna, rendes stb.,az nem vonzó és nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés
márc. 7. 08:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%

Tökéletesen jellemző. Attól, mert rendes valaki, miért kellene?

Egy rakás rendes ember van a világon, ez nem erény.


Az a vonzó, aki vonzó módon viselkedik, pl. látják rajta, hogy céltudatos, teszi a dolgát, és nem fut a nők után.

márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%

A környeztemben ez nagyon jellemző.

Akik nem kellenek senkinek érdekes az mind komolyra utazik, mert örülnek ha csak 1 szóbaáll velük.

Akik meg egy kicsit is kapósabbak, azok élnek is a lehetőségekkel.

És mindez kortól teljesen független.

márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%

Na igen. Egy lánnyal akartam örökre együtt lenni, ő lesz@rt.

Akikkel csak dugni akarok(és ezt el is mondom), azok meg odáig vannak értem. A jelenlegi szexpartnerem konkrétan azt mondta hogy gyereket akar tőlem

márc. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Attól, mert rendes valaki, miért kellene?


Nem az volt a kérdés hogy attól kellene vagy nem hanem hogy az ilyen pasik rendesek és komolyat akarnak

márc. 7. 08:37
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyen pasik se lennének rendesem ha megtehetnék. Sőt ők végképp nem mondanak nemeket senkire soha.
márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Ez a nőkkel is így van a férfiaknál.
márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

Tanuld meg a nőknek az kell aki vonzó többnek is. Az olyan férfi akinek van lehetősége pl egy munkahelyen 20 nőt is megdugni. Az lesz a kellendő és a nők fognak harcolni érte hogy ők legyenek a kiválasztottak amire a többi nő irigy!



Egyszerű melós pocakos Jóska aki szerelmet keres és nagyon rendes. 30 évig hűséges lenne…. Az szted kit izgat fel ? Senkit a lőtéri kutyát se.

márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem, hogy ez annyira jellemző lenne.


"amelyik férfi normális"


Az a baj, hogy aki ezt így kiemeli magáról, arról elmondható, hogy egyáltalán nem rendes. Ez főleg akkor szokott kiderülni amikor elutasítják. Rengeteg nőtől hallottam már sztorikat "rendes" férfiakról.


F


(Én sem különösen kellek tartósan a nőknek, de én legalább vállalom, hogy a belsőm nagyon nincs rendben, mert roncs vagyok.)

márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

A válasz egyszerű. Ha egy férfinak vannak opciói, helyes, döglenek érte a csajok, nem kell kedvesnek lennie és nem kell megállapodnia is, hanem kiéli magát addig amíg már egy nőnek se kell olyan öreg, akkor majd nagy sírva rohan körbe hogy valaki elviselje.

Az előnytelen külsejű férfiak kompenzálnak, hisz kell hogy legyen mit felajánlaniuk. Ezért igyekeznek kedvesek lenni, megállapodni hogy valaki velük legyen.

márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%

#7


Tökéletesen egyetértek veled.

Bár ezt a nők sosem fogják bevallani.

Szóval a mainstream női (feminista) vonal továbbra is azt fogja tanítani a fiúknak, hogy legyél rendes, kedves, érzelmes a nőkkel, mert az jó, akkor leszel sikeres. LOL.

márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!