Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A toonzshop dot com oldalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A toonzshop dot com oldalán látható hipszter nők átlagos kinézetűnek számítanak?

Figyelt kérdés
Átlagos incel férfiként elérhető egy hipszter ilyen nő?

#hipszter #incel #toonzshop
márc. 21. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Egy incel férfinak semmilyen nő nem elérhető.
márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: De rendes magát fejlesztő incelként értem.
márc. 21. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy valaki incel, kizárja, hogy rendes és tisztességes ember legyen. Vagy az egyik, vagy a másik.
márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk egy kép jöhetett volna, legalább valami sima netes, hogy legyen alap, ami alapján döntünk.

De, abban biztos vagyok, hogy nem azon múlik, hogy van-e esélyed, hogy hipszter vagy sem. Sokkal inkább azon, hogy a nagy önfejlesztés közben mennyit tudtál hozni a stílusodon, szociális skilljeiden, kommunikációdon, humorodon, önbizalmadon. Ugyanis, senkire nincs ráírva, hogy mikor kefélt utoljára. Tehát, nem lehet(ne) tudni, hogy valaki sikertelen a nőknél, ha nem mondja, vagy nem levágós abból, ahogy viselkedik.

márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Amiket én láttam ott az alapján inkább modern hippik, de lehet hogy a hipszter is hasonló.

Ne legyenek illúzióid, attól mert furának akarnak tűnni ugyanaz a férfi forma az ideáljuk csak esetleg az ő stílusukban. Szóval 180+, szakáll, széles váll, hát ezáltal sportos alkat, jóképűség ami relatív, egy vagy több diploma, trendi hipster-hippi ruhák, hajviselet, saját lakás vagy albérlet. Főleg a nagyvárosi életmódhoz, romkocsmákhoz kötött életforma, de a jópasi ott is jópasi lesz.

márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szakáll + széles váll?


Szerintem ez max a vidéki falvakban megy, ahol még értékelik a nők a tradicionális maszkulinitást.

Budapesten a kamuértelmiségi softboyok és prettyboyok mennek manapság.


Persze ha megvan az az igazi Brad Pitt kinézet, az még mindig kell itt is, mivel ott a belső szexuális vágy felülírja a “tanultat”.

márc. 22. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek a nők max. nem divatosak, de modellek... az arcuk, alakjuk gyönyörű, kívánatos, közízlés szerint is. Azért elég hímsovi hozzáállás ez, hogy jaj, akkor már hadd jusson nekem ez / ez biztos elérhető, biztos nem kell másnak. Ha átlagként szép nőt akarsz, és nem tudsz máshogy kompenzálni, akkor nagy eséllyel egyedül maradsz.
márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!