Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi, aki nem a műnőkre bukik, de nem is a hipszterekre?

Figyelt kérdés

Egy ideje feladtam az aktív párkeresést, és inkább a tanulmányaimra koncentrálok, de ennek főleg az az oka, hogy nem találkoztam még olyan pasival, aki komoly és érett lenne, határozott/asszertív személyiséggel rendelkezne, és leginkább az intellektust keresné a nőben. Szerintem szép nő vagyok, ápolt, csinos, nagy mellekkel (ha ez bármit is számít), igényesen, az esetek többségében elegánsan öltözködöm, és hamarosan a második diplomámat is megszerzem. Mégis sokszor azt látom, hogy a pasik jobban szeretik a mainstream műnőket, akik a műhajjal és a túlzott sminkkel kompenzálják az intellektuális sötétségüket. A másik problémám pedig az, hogy a pasik néha azon csodálkoznak, hogy nem találnak jó nőt, miközben saját magukat elhanyagolják, és nem igazán tudnak mit felmutatni.

Létezik még olyan férfi, aki egy normális nőre vágyik, akivel tud beszélgetni? Vagy olyan kapcsolatra, ahol mindkét fél autonóm, erős egyéniséggel rendelkezik?


2021. dec. 14. 21:01
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, engem az ilyen műnőktől mindig elkapott a hányinger..a természetest jobban preferálom.


23F

2021. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
74%

Egy nőben nincs vonzóbb annál, minthogy látszik rajta az intelligencia.

Bár velem nem kevés ilyen nő áll szóba.

2021. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet így általánosítani, hogy kinek mi tetszik. Ennyi erővel neked meg pont azok a típusú férfiak tetszenek, akik csak az említett mű nőkre buknak. Akik "saját magukat elhanyagolják", tehát nem annyira jó képűek és izmosak mint a célcsoportod, de lehet, hogy intellektuálisak. Ők meg gondolom neked nem a célcsoportod tagjai.
2021. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
63%
Én edzek egy vékony nőért.
2021. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
64%
Nem feltétlenül szereti minden férfi a mainstream, műnőket. De ez az erős egyéniség dolog nem feltétlenül vonzó. Egy férfi nem akar folyton kardozni, és sokaknak pont ebből van elege, mert az erősködéseket, szekálásokat nem akarja hallgatni. Engem kifejezetten taszít, ha egy nőnek erős egyénisége van… még akár úgy is, hogy észrevétlenül cukiságba van becsomagolva. Sokszor az erős egyéniség egyáltalán nem nyitott a másikra, és csak a saját céljait fújja, nem számít a másik mit szeret… magyarán nulla a nyitottság és a rugalmasság… nincs baráti, partneri szint. Én pedig unom ezt a kihasználást, játszmázást… egy nyugodt kapcsolatot szeretnék, ahol mindent emberi módon meg lehet beszélni, és ahol a két fél tényleg nyitott is egymásra, nem pedig a saját céljait akarja a másik torkán lenyomni.
2021. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
55%

A hipsztereket nemtől függetlenül rühellem, többségük a régi sznobok modern változatai, a punkokat is megszégyenítő módon képzelik önmagukat "lázadó egyéniségeknek", és naphosszat a romkocsmában nyikorognak. Rosszabb esetben "social justice warrior" lesz belőlük, ami még rosszabb.


De azért azt tudod, hogy a "műnő" és a "hipszter bohóc" között van pár tucat átmenet...?

2021. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 Noren1989 ***** válasza:
69%
Vàlaszom: egészen biztosan. Nekem a hipszterek bejönnek, sőt a , tetovàlt csajok is.
2021. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
5: értelek, de az egy tévhit, hogy az integrált személyiséggel rendelkező nők szekálják a párjukat, vagy erősködnek. Számomra az jelenti a feminizmust, hogy nem vagyok kiszolgáltatott egy férfinek. Durva, hogy miket gondolnak a férfiak az ún. "erős nőkről", hogy nem nyitottak, másokat akarnak irányítani, nem szeretik eléggé a pasit. Ezt gyorsan verd ki a fejedből, mert nem így van, ilyet csak az ostoba nők csinálnak. Ellenben lehet, hogy egy intellektuális nővel életed beszélgetését fogod lefolytatni, mindenben megértitek egymást, teljes egészében elfogadja a személyiséged és rajongani fog érted. Számomra fontos, hogy mindketten kölcsönösen rajongani tudjunk egymásért.
2021. dec. 14. 21:22
 9/47 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem ha rajonganak értem, egész kis fanklubbom van már.
2021. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
73%
Igen, én is ilyen vagyok. Kifejezetten taszítanak a műnők. Mondjuk nekem másban is konzervatívabb egy kicsit a mentalitásom, és ez általában nem szokott tetszeni a nőknek.:)
2021. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!