Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig az történik velem Tinderen, hogy ha nekem tetsző nővel match van, akkor mielőtt írnék neki szétkapcsol?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Nem is írtam neki semmit, kb 20 perce vettem észre, hogy match van és gondolkodtam hogyan kezdjem a beszélgetést, mert egy haverom szerint figyelemfelkeltően kell. (ezt is rohadt természetellenesnek tartom amúgy, mert ha én nem vagyok poénos, laza stb., akkor miért kell ezt erőltetni?) Én csak úgy tudok ismerkedni, ha általános dolgokról kezdünk el beszélgetni és én csak később tudok feloldódni vagy poénosan reagálni valamire stb... akkor miért nem kapok esélyt? Korábban is írtam egy lánynak egy poénost, amit 1 nap gondolkodás előzött meg, hogy mit írjak, de utána nem tudtam folytatni poénosan és szétkapcsolt. AKkor mi értelme poénosan, erősen kezdenem, ha úgy se tudom úgy folytatni?

márc. 21. 14:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet éppen azért mert amit a haverod poénosnak gondol az egy idiótaság. Amikor nekem írnak ilyen egyedi szöveget akkor csak nézek, és inkább olyannal beszélgetek aki normálisan ír.
márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Elvileg, ha általánosan írok az unalmas és akkor azért kapcsol szét. És erős kezdés kell.
márc. 21. 14:49
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy, ahogy neked jó, kellemes és kényelmes. A haverod pedig úgy, ahogy neki jó.
márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj akkor írjál erős kezdést amiért hülyének néznek és válaszra sem méltatnak. Te bajod.
márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Teljesen össze vagyok zavarodva. A haverom és netes tinderes cikkek is azt írták, hogy fontos a figyelemfelkeltő, erős kezdés, most meg először azt olvasom tőletek, hogy nem jó az, hanem a normális beszéd jó. Akkor most mi van?
márc. 21. 14:57
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Fú, de gyűlöltem az extra szövegezést. Nem is válaszoltam. Párom egyszerűen írt és be is jött a dolog.


29N

márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
És mit takar az hogy egyszerűen ír? Ezek szerint a szia, mizu? mégis működik? Több lánynál ki is van írva hogy legyek kicsit kreatívabb ennél.
márc. 21. 15:05
 8/40 anonim ***** válasza:
84%

Nálam pl úgy volt, hogy kiirtam, szeretek sütni.

A párom három évvel ezelőtt annyival irt rám, hogy pizzát is tudok e :D

Semmi extra nem volt, de aranyosnak talaltam.


25N

márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
82%

Szia, mizura szintén nem válaszoltam. Köszönt, bókolt egyet, örült a közös szimpátiának. Remélte, hogy lesz lehetőség arra, hogy megismerjük egymást.


Na, ez tök szimpi volt. Adatlapja is ki volt töltve szépen, nálam ez sokat nyomott a latba.

márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
10%
Hagyd a francba a netes társkeresőket. Lelkileg teljesen kikészítik, leépítik az embert.
márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!