Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként ez már jónak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ez már jónak számít Tinderen?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm vett rá, hogy próbáljam ki, mivel ő is használja. Kb. 10 nap alatt 100 db like, és 1 db superlike jött. Két lánnyal, és három fiúval matcheltem, de sajnos önbizalomhiány miatt nem mertem ráírni senkire.

márc. 17. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább a Tinder beetetése, lehet ha ezekre ráírtál volna, akkor se válaszolnának. Aztán fognád magadat, és vennél előfizetést,( a tinder elérte célját) hogy kiderítsd ki a többi kedvelő, de simán előfordulhat, hogy azok közt se találsz olyant aki bejön, vagy túl messze lakik.
márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: Erre én is gondoltam, viszont a barátom szenved az appal, december óta van goldja, és azóta csak 8 lájkot kapott.
márc. 18. 00:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy jó fotó sokat számít, de simán lehet,hogy most volt ennyi like-od, aztán szépen el is fogynak, ráadásul te írtad, hogy ebből is csak 3 eggyezés volt, akkor gondolhatod,hogy a többi milyen, lehet,hogy a világ másik felén lakik.
márc. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az önbizalom hiány nem hangzik túl jól férfiként. Lájk miatt vagy társkeresőn, avagy többet is szeretnél?
márc. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán kapsz lájkot, és az nem bot, vagy nem a csaj barátnői szórakoznak, az már jónak számít. A nők csak a tökéletesen kinéző férfiakat húzzák jobbra.
márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne èld bele magad, ezek fake profilok. Tinder csinálja.
márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Lájk miatt vagy társkeresőn, avagy többet is szeretnél?"


Hookup, vagy max. rövid távú kapcsolat miatt.


"Ne èld bele magad, ezek fake profilok. Tinder csinálja."


Bot van közte biztosan, de a matchek ki lettek nyomozva, valós személyek.

márc. 18. 09:42
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
kamu
márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Homok is vagy? Vagy miert van matched fiukkal?


Csak mert az durvan torzitja az osszkepet..


Most mondom, hogy annak a 100likenak a tobbsege csavo, ha ket kapura jatszol. Igy nem osszehasonlithato egy hetero 8lajkjaval sem. Siman lehet hogy abbol a 100bol neked sincs tobb 10nonel.

márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: Biszex vagyok, a nevét látom annak aki belájkolt, az alapján olyan 5-10% körül lehet a női lájkok száma.
márc. 18. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!