Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen femcelek miért bizonygatják önmaguknak és az embereknek a nem reális elvárásaikat?

Figyelt kérdés

[link]


Ez már nem az első videója erről témáról több videot is csinált ezügyben már...


márc. 22. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet megnézni a videót, bejelentkezést kér.
márc. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

bocs remélem így már jó lesz:)

[link]

márc. 22. 07:22
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem most alakult ki a nőkben.

Női ösztön hogy egy férfi mellett akarsz élni, nőként.

márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Azért bizonygatják mert nem értitek.
márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

A közepéig hallgattam. Nagyon irritáló a hangja, beszédstílusa, de kb annyi kivetnivalót látok abba, amit mondd.

Valóban nem látom mi a gond az elvárásokkql, azon kívül, hogy az adott személy nem ugorja meg.

Emellett a femcel nem helyes kifejezés egy olyan nőre, aki önként nem szexel, vagy legalábbis nincs kapcsolatban.

Már persze, ha a femcel továbbra is az incel megfelelője és, amennyiben az incel szerintetek még mindig önhibáján kívül nem szexel.

Ha valaki tudja, mit akar és boldog egyedül is, az neked miért baj?

márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Másnapos Sárkány ***** válasza:
83%
Lehet elkerülte a figyelmemet, de hol hangzottak el azok a bizonyos túlzott, irreális elvárások? Nem találtam őket a videóban. Én elhiszem, hogy vannak nemtől függetlenül olyan emberek akiknek túlzott elvárásaik vannak, de ebből a videóból annyi derült ki, hogy a hölgy nem szeretne agyilag zokni, igénytelen pasikkal összejönni, illetve a saját szintje alattiakkal. A túlzó elvárás az én olvasatomban pont azt jelentené ha valaki jóval többet vár el a másik féltől, mint amit ő képes adni.
márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Én is kerestem az irreális elvárásokat a videóban.

De itt nem egy büdös fogatlan borostás fogyatékos beszél hogy mi kell neki.

Mindenki a saját szintjét akarja minimum, és ez az egészséges.

Az incelekkel nem az a baj hogy akarnak valamit, hanem hogy nem látják hogy ők hol tartanak, milyen szinten, ezért bomba, vagy átlag nőket akarnak dagadt büdös tanulatlan parasztként is.

Engem 20 éve is irritált ez a túlzott, ok nélküli hatalmas önbizalom a férfiak részéről de azóta már még nyilvánvalóbbá vált.

márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Ők maguk is meg vannak róla győződve, hogy igénytelen, kövér, mamahoteles, munkanélküli nőként a magas, jóképű, gazdag, kigyúrt pasi az ő szintjük. Ezt táplálja a fejükbe a feminista propaganda.
márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
A pasik gondolják hogy dagadt büdös igénytelen mamahotelesként majd fog jutni egy egészséges, bombanő.
márc. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Másnapos Sárkány ***** válasza:
83%

#8

Nagyon jó megfogalmazás, de látom véletlenül felcserélted a nemeket. Az igénytelen, kövér, mamahoteles, munkanélküli pasik vágynak a csinos, sportos, tökéletes alakú nőkre, akiktől még azt is elvárják, hogy az anyjuk legyen, főzzön, mosson, takarítson, de persze legyen jó az ágyban is.

A nőknél a túlzott elvárás inkább az, mikor az elkényeztetett leányzó elvárja, hogy legyen a pasinak akkora fizetése amivel eltartja, legyen jóképű, sportos, legyen saját lakása, ő pedig cserébe még egy alap ebédet sem tud elkészíteni, az egyetlen amit bele tud adni a kapcsolatba az a külseje és a teste.

Ez szerencsére azért egy nagyon szűk réteg, az átlag nők normálisak. Ez természetesen ugyanígy igaz ránk pasikra is, az átlag normális, csak valahogy a szélsőséges korcsoknak mindig erősebb a hangja...

márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!