Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reális elvárás egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális elvárás egy 20 éves férfitől, hogy jogsija legyen, és ezen is áll vagy bukik a kapcsolat?

Figyelt kérdés
A nő 3 évvel idősebb, és számára természetes, hogy legyen a párjának jogsija. Hogy 20 évesnek még nincs, azt is későinek tartja.
febr. 13. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy, hogy az elvárás reális-e, nem egymást keresitek.
febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
na erről a kifejezésről lesz a következő kérdésem... egymást keresSÜK... én őt keresem, ő nem engem, szóval felesleges a királyi többes, CSAK nők használják :DDDD
febr. 13. 17:46
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Max akkor reális, ha neki van saját autója, ami 23 évesen általában inkább a szülőknek köszönhető, pláne ha nem 18-19 évesen kezdtél el dolgozni.


Hagyjad, nem egymást keresitek.

febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
kereslet/kínálat
febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ! Neki van saját autója?

Én 19 évesen jogsiztam, ezt a szüleim fizették, de 22 évesen saját autóm volt saját pénzből. 🙄 Ezért kérdezem, mert nagyon nem mindegy.

febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Sztm alap...de kinek mi.
febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha messze laktok egymástól és rossz a tömegközlekedés, akkor nyilván egyszerűbb lenne találkozni, programokat szervezni, ha neked (is) lenne autód.
febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

27 voltam, mikor letettem a jogsit. De akkor már kellett is. Élethelyzet válogatja, sztem. Inkább csak jó pontnak mondanám, de egy B jogsi, manapság, eszméletlen drága. Mostanában néztem és atyaég O.o


F

febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

20 evesek a gyerekeim de itt a varosban nincs szukseguk kocsira. Kb minden 20 percre van. Nem is akarnak egyenlore

1. Nincs parkolhely

2. Minden itt van

3. Auto nelkul minek jogsi ?

4. Zanulnak ergo nincs penzuk autora

febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

+ Menő munkája vagy menő vállalkozása.

Amivel lehet majd barinőknek dicsekedni pasimnak milyen menő munkája/vállalkozása van.

febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!