Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom megszokni,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom megszokni,hogy 25 cm-el alacsonyabb a barátnőm?

Figyelt kérdés
Én 182cm vagyok,ő 157. Eddig 170 fölötti barátnőjeim voltak.A mostani olyan apró kislánynak tűnik,kicsi kezek,36 os lábak.Viszont emberileg ő a legnormálisabb az eddigiek közül.2-3 hónapja vagyunk együtt,meg lehet ezt szokni?
márc. 23. 06:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Neki igen, mert a nők többsége magasság fétises.
márc. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet megszokni, keress egy 42-es lábú debellát magad mellé.
márc. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Noren1989 ***** válasza:
72%
Semmi gond bro, majd a gerinced bànja.
márc. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerelmes vagy? Ha az lennel, nem zavarna, hogy nem olyan, mint az előzőek. Legalábbis ennyi idő után (2-3 hónap), biztosan megszoktad volna.
márc. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
A világ legrendesebb embere is lehet, ha nem vonzódsz hozzá a külseje miatt, akkor ott ette meg a fene...
márc. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Örülj neki,hogy kicsi keze van, legalább minden nagyobbnak tűnik a kezében
márc. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Én megértem a kérdezőt

Azért van amikor tényleg zavaró a különbség,mikor már kb szó szerint gyerek méret a barátnőd

márc. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

De eddig is ilyen volt, 2-3 hónappal ezelőtt. Ha akkor is zavarta, nem kellett volna összejönnie vele.

Én pl 160 centi vagyok, az egyik exem 198 cm volt, majdnem 40 centi. Őt sosem zavarta, mert tetszettem neki.

márc. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdező, szerintem nem fogod megszokni. Nekem speciel soha nem számított a magasság, csak a testarányok (ha már a külsőről van szó). Annyi csupán, hogy a csaj ne legyen nálam magasabb (ez a magyar nők kevesebb mint 1%-ával állhat fenn)
márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
...de lehet a 0,1% pontosabb becslés lenne.
márc. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!