Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változna meg az életed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változna meg az életed, ha holnap reggeltől gyönyörű/jóképű lennél valami csoda folytán?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez csak képzelgés de ronda és gebe lányként a szintén ronda és túlsúlyos barátnőmmel ezen merengtünk. :D Persze lehet mondani, hogy a smink, a frizura, a diéta stb. segít (nem, nem segít, ezt egy szintén előnytelen külsejű érteni fogja), de mi lenne ha holnaptól gyönyörűek lennénk, smink nélkül is, csinos alakkal? Én biztos először tombolnék, aztán családot alapítanék. Barátnőm viszont csak flörtölne és max. laza kapcsolatokba menne bele. Sokkal szexibb ruhákba járnánk, használnánk rúzst (csúnya arcúként csak nevetségesen nézek ki kirúzsozva), magassarkút húznánk, szóval sokkal jobban mernénk nőies stílusúak lenni mert nem éreznénk magunkat cikinek.

Biztos nem mi vagyunk az egyetlenek akik gondolkoztak már ezen, csak mi meg tudtuk ezt beszélni egymással (kicsit szórakozva bármilyen siralmas is a helyzet:D ). Ti mit tennétek, flörtölnétek, csábítóak lennétek? Belemennétek kalandokba vagy egyből komoly kapcsolatot keresnétek? A stílusotok mennyire változna meg?

Bár inkább nőkhöz szól a kérdés, férfiak is írhatnak nyugodtan.

Ui.: nem tanácsokat meg smink/haj/öltözködési tippeket kérek, képet nem küldök senkinek, ez a kérdés most nem erről szól!

28N



márc. 23. 14:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy, most is jóképű nő vagyok🤣
márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
25%

Én nem ábrándozok erről, mert szerencsére szép vagyok, jó alakkal (de ez a kondinak tudható be leginkább:)


Hogy milyen ilyen nőnek lenni? Ha kihasználod a testi adottságaidat, akkor nagyon jó. Mivel a férfiak brutál pénzt hajlandóak ilyen nőkre költeni. Meg akármikor szexelhetek izmos, jóképű pasikkal. A párkapcsolatosdi annyira nem az én terepem, meg azokban sok csalódás ért már, így én inkább a laza/támogatói kapcsolatokat nyomom. Munkahelyekre hamar felvesznek, mert egyből szimpinek találnak. Az utcán folyton megnéznek. Jó érzés.


Negatívum talán annyi, hogy akadnak is irigyek is bőven. Nekem főleg rokonságon belül szoktak a kövér idősebb rokonok beszólogatni…

márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
0%
most is a kevesbe elonytelen noket dugom.
márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%
Ha jóképű férfi lennék. Először furcsa lenne, hogy nem kellene nagyon udvariasan és úriember módjára viselkednem, hogy ne fintorgó arckifejezések legyenek a válaszok a legártalmatlanabb kérésekre. Hogy egy szórakozóhelyen jöttek volna Hölgyek is ismerkedni hozzám, ezt persze először nem érteném. Hogy nem kérdeznének rá a pénzügyi helyzetemre kb. azonnal... Interneten, hogy a személyre szabott levelekből 3%-nál nagyobb arányban érkezne válasz. Kapcsolat esetén nem lenne 0-24-ben terror....csak 0-23-ban... :D Ez természetesen SCI-FI számomra, de köszönöm, hogy megkérdezted! :)
márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%
Dikk 2es ekkora kamut🤡🤡🤡🤡
márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
0%
#5 mi lenne ezen a kamu?
márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy akkor tudod, hogy jó életed van, ha annyira szép, hogy sokan kamunak hiszik XD
márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem meg is vernének.


Olyan társaházban lakom ahol már csak az is bajuk másoknak ha nekem barátom van nekik meg nincs. Én vagyok kva meg a minden.

A fizetesemről is faggatnak, gyakran a munkámról is hazudok hogy vmi eccerűnek nézzenek különben akkor is megvernek.

Ha leviszem a szemetet már az is témájuk hogy milyen szinű a kukazsákom.


Ezek nők a tarsasházban ahol lakom.


Ha egyik nap véletlen vmi Madonna külsővel jönnék haza, nem érnék fel élve a lakásajtómig.

márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%
8. ilyen az ha gettos kornyeken laksz.
márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
22%

*Ja a munkahelyem is idevehetném. A sok idősödő nő. Hát külön kihívás volt, hogy befogadjanak a klánba. Ott is az "eccerűt" kell előadnom, szürke semmilyen ruházat, diáklányos semmilyen de kifésült haj(semmi hullám csicsa), sminktelenül és pőrén szolidan mindent. És akkor van esély beilleszkedni is es ez mellé a természetes beszédstílus kommunikácio véletlen se legyen benne nőies báj affektálás meg semmi egyenesen előre nézve normalisan szabad csak beszélni. Semmi ragozás se idétlwnkedes se.

Néha azt mutatni hogy fáj a derekad, vagy akármi.


Na ha bemennék Madonnaként, kapnám is a fírásoktól kezdve a hátam mögötti pletykákon át, a bekóstolgatásokat is.

márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!