Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfiaknak is fáj nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiaknak is fáj nagyon lelkileg és mentálisan hogy nincs egy szép barátnőjük?

Figyelt kérdés

Egészségem van, biztos családi háttér(nagyon jómódú szülők), egy átlag munkám, és rengeteg szabadidőm is, de egy szép barátnő borzalmasan hiányzik annyira fáj hogy nincsen, ha meglátok egy szép lányt mindig az jut eszembe hogy nekem nincs és olyan rossz érzés fog el hogy nekem miért nincsen.


Amikor interneten ismerkedtem mindig csak csúnya vagy átlagos lányok találtak meg, így nem lehetett senkim. Annyira hiányzik egy szép lány. Pedig minden jó lenne életemben, de ez annyira kínzó érzés, bárcsak eltűnne.


Férfiak ti is hasonlóan éreztek? Akik magányosak.



2023. okt. 29. 16:55
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Újabban elkezdtem edzeni aktív életet élni hátha enyhít a fájdalmamon ha magamat fejlesztem külsőre, és ruhatáram és külsöm is nagyon rendbe fogom tenni. Csak ez enyhít kicsit a fájdalmon ha ezt teszem, de ez sem teljesen orvosolja
2023. okt. 29. 16:56
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Mit jelent neked a nagyon szép? Instar*banc?Miért nem elég neked az, ha valaki átlagos, de mindennél jobban szeret, tisztel, megbecsül?
2023. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
48%

Ilyen kategória nincs, van aki tetszik és van aki nem. Mondjuk nekem sose tetszettek ezek az instar*b*k, tők természetellenes az összes.

Dehát a normálisaknak se kellek, meg a csúnyáknak se….

2023. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Ilyet nem mondtam hogy nagyon szép, csak simán szép.

Az intásokat nem szeretem, látom hogy többségük agyon filterezett és mű esetleg plasztikázott is.

Én egy babaarcú lányra gondolok amikor azt mondom hogy szép, tökéletesen szimmetrikus arca van, szokványos egyenesre vasalt haj, ami vállig ér vagy hosszú.

2023. okt. 29. 17:03
 5/35 A kérdező kommentje:

3,

Azt nehéz elhinni hogy egy csúnyának nem kellesz, egy olyat szerezni nagyon könnyü.

2023. okt. 29. 17:06
 6/35 anonim ***** válasza:
31%
Az én barátnőm szép, szóval nem tudom át érezni. Mindig szép barátnőt is akartam, és az is lett. De azért nem éltem meg sosem ennyire szenvedésként a hiányát mint te.
2023. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
6, ha igaz(sokszor ugye vki szerelmes nem lát tisztán mondjuk vagy izlés kérdése) akkor gratuláció, hogy jött össze egy olyan lány?
2023. okt. 29. 17:11
 8/35 anonim ***** válasza:
81%

"Újabban elkezdtem edzeni aktív életet élni hátha enyhít a fájdalmamon ha magamat fejlesztem külsőre, és ruhatáram és külsöm is nagyon rendbe fogom tenni. Csak ez enyhít kicsit a fájdalmon ha ezt teszem, de ez sem teljesen orvosolja"


Pedig itt most tévedsz, szerintem igenis pont ez az egyik dolog, ami orvosolhatja. Fejleszted magad, és pontosan olyan dolgokkal amire a nők is felfigyelhetnek. Írtad hogy korábban csak csúnya vagy átlagos lányok kezdtek veled, ezen keresztül akár ez is javulhat.

De szerintem tévúton jársz, és inkább ezt megmondom neked most. Szerintem ne akard a szépeket hajtani bármi áron, mert nem olyan jó buli mint amire elsőre tünik. Ők sokszor belülről nem olyanok, mint kellene, és az okokba most nem akarok belemenni, sok tényezője lenne. Én a helyedben sokkal inkább az átlagosak felé húznék, aki még szeretne is, és magadért.

2023. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
22%
Mert akinek van az odamegy, óvodai szintű "nyenyenyeeee, lúúúúzer, bezzegnekemmilyenvan nyenyenyeeeee" jellegű beszólásokat tenni.
2023. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

8, Ha beledöglök is elérem hogy nagyon jó legyek külsőre, hogy végre lehessen egy barátnőm, mert én csak egy szép lányt tudnék elfogadni.

Szerintem minden lány hasonló vagy ugyanolyan belsőre, elvégre csak emberek, a különbség az a külső. A szép sokkal többet add mint egy átlagos adhatna (bár nem tudom mivel nem volt még kapcsolatom, lehetett volna, de elutasítottam még élőben is elutasítottam amikor pl el akartak hivni valahova stb)

2023. okt. 29. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!