Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még valaha párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valaha párkapcsolatom felépülő alkoholistaként?

Figyelt kérdés
Előző héten jöttem ki 3 hónapos bent fekvős terápiáról. Jelenleg 3 és fél hónapja nem fogyasztottam alkoholt. Tudom, hogy jelenleg nem ez az elsődleges számomra, de rettentő magányos vagyok. Az életem jelenleg nullán van. Minden értelemben. Fogalmam sincs, hogy 35 évesen hogyan tudom innen újrakezdeni az életem. Találhatok-e olyan nőt, aki így is elfogad vagy örökre lemondhatok a boldogságról? Jelenleg semmim nincs. Kvázi mindenem elherdáltam. Azt már tudom, hogy mit kell tennem, hogy ne igyak, de az még önmagában kevés egy teljes élethez... 35/f

márc. 23. 18:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%

Huh remélem igen, leszoktam itt húzni a nőket nincs jó véleményem és tapasztalatom velük, de neked most nagyon remélem hogy összejönnek a dolgok amiket akarsz, én durva PTSD-ben szenvedtem egy baleset miatt átérzem a dolgot. Legyen munkád, bármi, és mindennapi rutinnak elfoglaltságok, sport, főzés, filmezés.

35f

márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Barátaid, családod?
márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Először is gratulálok! Másodszor én ismerek AA csoportba járó embereket, némelyikük hihetetlen mélységeket járt meg, de jelenleg sokkal teljesebb életet élnek, egyikük özvegy, de a többi ismerősöm mind házas/párja van. Én a helyedben lehet adnék egy esélyt a csoportnak, de ha azt nem is, hát akkor is biztosíthatlak, hogy semmi akadálya nincs annak, hogy párt találj.
márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha felépülő vagy, miért ne lehetne?
márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy bullshitnek tűnik, de innen szép felállni és lehetsz büszke magadra, ha élsz is a lehetőséggel. Vedd úgy, hogy újjászülettél és hozd ki belőle a legtöbbet. Sok sikert! (F)
márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Várnék 2-3 hónapot. Elvonón egyszerűbb tiszta maradni mint a való életben ahol sokkal több a trigger, és bizony egy kapcsolatban nagyon sok fel, de nagyon sok le is van. Érzelmi reguláció stabilizálása után lenne neked is inkább pozitív kapcsolatot keresni.

Ismerek pár tényleg sikeres (legalább is a saját életéhez képest) férfit aki kijött az alkoholizmusból, nem esélytelen.

márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy ne lenne esélyed, de jelen pillanatban nem próbálkoznék egyelőre, hanem keresnék egy pszichológust (ha esetleg nincs), és mellette az életed többi részét kezd el rendberakni. Ha közben esetleg magától elkezd valami alakulni, az nem baj, de direkt azért ne menj rá a randiappokra meg ilyesmi, mert ki tudja, mit reagálsz az elutasításokra.
márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7%
Hát így annyiban tudok segíteni hogy van kb 40 poros üveg borom. Meg pár rekesz sör se kell. Elküldöm neked. Inkább igyál mert nőd nem lesz, max valami tehén aki nem kell a pasiknak.
márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
#8: Ekkora irigységet kelt benned, hogy valakiben megvan az akarat arra, hogy megszeresse az életet? Te is dönthetsz úgy, hogy ezt akarod, akár ebben a pillanatban is.
márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

8-as

Te miért nem iszod meg ezeket az italokat?

"Inkább igyál mert nőd nem lesz, max valami tehén aki nem kell a pasiknak."

márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!